Yeni Kaptan Amerika’nın yanı sıra, Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni beyazperdeye yeni bir Falcon getirecek ve yönetmen Julius Onah, rolde Danny Ramirez’den ne beklenmesi gerektiğiyle dalga geçti.

Danny Ramirez’in Joaquin Torres’i tanıtıldı Şahin ve Kış Askeri Anthony Mackie’nin Sam Wilson’ının müttefiki olarak. Kaptan Amerika’nın kalkanını almaya karar verdikten sonra Sam, eski Falcon kanatlarını geride bırakarak onları Joaquin’e emanet etti.

Julius Onah, yönetmen Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzenigeçenlerde Danny Ramirez’in Joaquin’inin nihayet kanatları taktığı ve onunla eski Falcon Sam Wilson arasındaki etkileşimler hakkında konuştu.

Screen Rant ile yaptığı röportajda Julius Onah, hem Danny Ramirez hem de Anthony Mackie ile çalışmaktan bahsetti. Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni.

Ramirez’den Joaquin Torres, 2014’te MCU’ya ilk girdiğinden beri Sam’in süper kahraman lakabı olan Falcon’un mantosunu alarak Sam Wilson’ın ayak izlerini takip edecek. Kaptan Amerika: Kış Askeri. Artık Marvel’ın yeni Kaptan Amerika’sı olan Sam ile birlikte çalışacak.

Danny Ramirez’i dördüncü sıraya getirmekten bahsetmişken Kaptan Amerika film, Julius Onah dedi ki:

“Heyecanlıyım, bilirsiniz, Falcon’u oynayan Danny Ramirez, o ve ben biraz geriye gidiyoruz ve Anthony benim de çok büyük bir hayranı olduğum biri. Yani onlarla çalışmak, her şeyden önce, yönetmenden oyuncuya, sonra bu karakterleri şekillendirebilmek ve ilişkiyi ileriye taşımak inanılmaz.

“Ve onların ilişkisi bu filmdeki en sevdiğim ilişkilerden biri, Sam’in kendisini Kaptan Amerika olarak tanımlamasının duygusal çekirdeğini oluşturmaya gerçekten yardımcı oluyor, çünkü bu adamı seviyor. İkisi de asker, onlar kardeş ve yolculukları, bence, izleyicilerde gerçekten yankı uyandıracak bir şey olacak.”

Marvel hayranları, Danny Ramirez’in Falcon kostümünü yeni sezona yakın bir zamanda görmeyi dört gözle bekleyebilirler. Yeni Dünya Düzeni‘ 2024’te serbest bırakıldı. Anthony Mackie ilk olarak Kaptan Amerika’da Şahin ve Kış Askeri.

Danny Ramirez’in Joaquin Torres’i en son İstanbul’da görüldü. Şahin ve Kış Askeri. İşte dizinin özeti:

“Yenilmezler: Oyun Sonu”ndaki olayların ardından Sam Wilson/Falcon (Anthony Mackie) ve Bucky Barnes/Winter Soldier (Sebastian Stan), Marvel Studios’un “The Falcon”da yeteneklerini ve sabrını test eden küresel bir macerada bir araya geliyor. ve Kış Askeri.”

Senaryosunu şovmen Malcolm Spellman ve Derek Kolstad tarafından yazılan senaryolardan Kari Skogland tarafından yönetilen dizide Sam Wilson/Falcon rolünde Anthony Mackie, Bucky Barnes/The Winter Soldier rolünde Sebastian Stan, Sharon Carter rolünde Emily VanCamp, Baron Helmut Zemo rolünde Daniel Brühl ve Wyatt Russell, John Walker/ABD Temsilcisi olarak. Desmond Chiam, Miki Ishikawa, Noah Mills ve Carl Lumbly de yer alıyor.

Şahin ve Kış Askeri şu anda Disney Plus’ta yayınlanmaya hazır. Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni 3 Mayıs 2024’te vizyona girecek. Yaklaşan MCU sürümleriyle ilgili en son haberler için bizi takip etmeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: Ekran Rant Plus

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.