Ed Westwick, yönetmen Giles Alderson’ın savaş filmi ‘Wolves of War’da rol alıyor.

Bazen askerlerin rakiplerini yenmesinin ve masumları kurtarma görevinde başarılı olmasının tek yolu, düşman hatlarını cesurca geçmektir. Yeni tarihi savaş filmi ‘Wolves of War’da Müttefik komandolarından oluşan grubunu Nazi Almanyası’ndaki bir bilim insanını kurtarmak için yöneten sert bir İngiliz subayı için durum kesinlikle böyle.

İkinci Dünya Savaşı aksiyon gerilim filmi şu anda Blue Fox Entertainment’ın izniyle VOD’da oynuyor. Filmin vizyona girmesinin şerefine, ShockYa, ‘En Azında Bir Savaş Kahramanımız Var’ başlıklı bu filmden özel bir klibin prömiyerini yapıyor.

Düşman ateşiyle vurulmalarından kısa bir süre sonra geçen klipte, bir grup Müttefik askerin kaptanı ekibe görevlerinin gerçekte ne olduğunu açıklıyor: Naziler onu dünyanın ilk atom silahını kullanmasına yardım etmeye zorlamadan önce, 25 yılı geride bıraktı ve onu eve getirdi.

‘Wolves of War’ yıldızları Ed Westwick (‘Gossip Girl’), Rupert Graves (‘Sherlock’), Matt Willis (‘Müttefikler’), Sam Gittins (‘The Liberator’), Éva Magyar (‘X-Men: First Class’) ‘) ve Anastasia Martin (‘Geceden Gelen’). Gerilim draması Ben Mole (‘Behind the Line: Escape to Dunkirk’) tarafından yazıldı ve Giles Alderson (‘Arthur & Merlin: Knights of Camelot’) tarafından yönetildi.

Dünya Savaşı’nın sonunda geçen ‘Wolves of War’, son bir imkansız görevde düşman hatlarının gerisinde bir grup Müttefik komandoya liderlik eden sert bir İngiliz subayını takip ediyor. Görevleri, Nazi’nin atom bombası geliştirme çalışmalarını durdurmak için bir bilim adamını kurtarmaktır – tüm bunlar, savaşı ne pahasına olursa olsun sürdürmeye kararlı Nazi gerillalarından kaçarken.

‘Savaşın Kurtları’ hakkında daha fazla bilgi için, adresini ziyaret edin. resmi internet sitesi.

Özet

ShockYa'nın Özel 'Wolves of War' Klibi - 'En azından Bir Savaş Kahramanımız Var'

Başlık

ShockYa’nın Özel ‘Wolves of War’ Klibi – ‘En azından Bir Savaş Kahramanımız Var’

Tanım

ShockYa, yönetmen Giles Alderson’ın savaş filmi ‘Wolves of War’dan ‘En Azında Bir Savaş Kahramanımız Var’ başlıklı özel bir klibin prömiyerini yapıyor.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.