İnsanlar genellikle orta yaş krizleriyle, bazıları modern kültür tarafından rasyonel veya sosyal olarak kabul edilebilir olarak kabul edilmeyen, büyük ölçüde farklı şekillerde mücadele eder. Aktör Rasmus Bjerg’in Martin kahramanı, yaklaşan komedi ‘Wild Men’de varoluşsal krizini en uç noktalara taşıyan insanlardan biri.

Samuel Goldwyn Films, bu özelliği VOD ve Digital’de yayınlayacak ve 5 Ağustos’ta sinema dağıtımını genişletecek.

Klip, ıssız bir otoyolun kenarında mahsur kalan Martin ve Zaki Youssef’in canlandırdığı yeni kohortu Musa’yı takip ediyor. Bir çift yanlarından geçerken, iki adam onları durdurur ve yardım çağırmak için cep telefonlarını kullanmalarını ister. Çift, isteklerini reddettiğinde, iki erkekten rahatsız göründükleri için, korkmuş çiftle aniden giderek daha değişken hale gelirler.

‘Wild Men’, Morten Pape ve filmin yönetmenliğini de üstlenen Thomas Daneskov tarafından ortaklaşa yazılmıştır. Bjerg ve Youssef’in yanı sıra komedide Bjørn Sundquist, Sofie Gråbøl ve Marco Ilsø da rol alıyor.

‘Vahşi Adamlar’da, yalnızca bir yay ve bir hayvan derileri topluluğu ile silahlanmış olan Martin, orta yaş krizini aşmak için yanlış yönlendirilmiş bir girişimde ormana doğru yola çıkar. Musa adlı bir kaçakla şans eseri karşılaşması, fiyortlarda polis, uyuşturucu kaçakçıları ve Martin’in çok geride olmayan ailesiyle çarpık bir yolculuğa yol açar. Beklenmedik bir arkadaşlık gelişirken, Martin’in erkeklik arayışı, varsayılan erkeksi ideal hakkında derin ve gülünç derecede rahatsız edici farkındalıklara yol açar.

Oyuncular Rasmus Bjerg Zaki Youssef, yardımcı yazar-yönetmen Thomas Daneskov’un komedisi ‘Wild Men’de rol alıyor.

Özet

ShockYa'nın Özel 'Wild Men' Klibi

Başlık

ShockYa’nın Özel ‘Wild Men’ Klibi

Tanım

ShockYa, yardımcı yazar-yönetmen Thomas Daneskov’un komedisi ‘Wild Men’den özel bir klibin prömiyerini yapıyor.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.