Geçen yıl boyunca dönüştürücü web3 kültürünün yaratılmasına öncülük eden en etkili yenilikçiler ve etkileyiciler, bu hafta sonu NFT3 Sergi ve Ödül Galasında onurlandırılacak. 5-7 Ağustos Cuma-Pazar, Los Angeles’taki tarihi Millennium Biltmore Otel’de gerçekleştirilecek olan tarihi etkinlik, web3 ve NFT topluluğundaki öncüleri ve sınıfının en iyisi toplulukları ve projeleri onurlandıracak.

Sergide paneller, tanışma ve selamlamalar, ana konuşmacılar, özel konuklar ve sanatçılarla atölye çalışmaları yer alacak. Konuk listesi, muhabir ve ‘Bitcoin: Down The Rabbit Hole’un yazarı Rachel Wolfson’u içeriyor; Brave Software’de Global Games Kıdemli Direktörü Brian Rowe; Washington Elite’te bir yatırımcı ve kurucu olan Bruce Porter Jr.; ilk web3 müzik sanatçısı Sagealina; ve Queer Friends NFT’nin kurucusu Jones. Sergi ve ödül galasında yer alacak, konuşacak ve performans sergileyecek yenilikçiler ve etkileyiciler hakkında daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: misafir sayfası NFT3’lerde resmi internet sitesi.

NFT3’ün İlk Yıllık Ödül Galası, Cumartesi günü Akademi Ödülleri’nin ilk evi olarak hizmet veren Biltmore Otel’de yapılacak. Yıldızlarla dolu kırmızı halı etkinliği, Executive VIP bilet sahipleri için üç çeşit, beş yıldızlı bir yemek içerir. Diğer bilet sahipleri, caddenin karşısındaki Pershing Meydanı’ndaki canlı akışı izleyebilecekler. Biletler NFT olarak basılacaktır.

NFT olarak basılacak olan NFT3 Sergisi ve Ödüller Galası biletleri artık şu adresten satın alınabilir: anlaşmazlık. NFT3 Fuarı hakkında, nasıl yapılacağı da dahil olmak üzere daha fazla bilgi için NFT sanatında konuşma, performans gösterme, sponsorluk ve gönüllülük talebinde bulunma ve NFT sanatınıve etkinlik için bilet satın alın, resmi internet sitesi.

NFT’ler, modern kültürde değerli ve benzersiz bir anı temsil ettikleri için son on yılda sıcak bir meta haline geldi. Bir blok zincirinde bulunan ve kopyalanamayan benzersiz kriptografik belirteçlerdir. Resimler, sanat eserleri ve emlak gibi gerçek dünya öğelerini temsil etmek için kullanılırlar.

Milyarder işadamı Alki David’in şirketi Swissx, değerlerini güçlü varlık desteklerinden elde ettikleri için son zamanlarda en çok talep edilen NFT’lerden bazılarını geliştirdi. Varlıkların değeri, NFT’lerine değerli koleksiyon olma durumunu verir.

Alıcılar kesirler satın alabilir ve tahsil edilebilir Swissx NFT’lerine %1 kadar küçük bir oranda yatırım yapabilir. Alıcılar, %51 sahipliğe sahip olduklarında varlığın fiziksel sahipliğini alır. Swissx’in NFT’leri, adresinden satın alınabilir. resmi internet sitesi ve üzerinde Açık deniz.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.