Vincent Kennedy McMahon, WWE’deki Tüm Kurumsal ve Yaratıcı Rollerden Emekli!

WWE raporlar.

VINCE MCMAHON EMEKLİ OLAN

STAMFORD, Conn., 22 Temmuz 2022 – Vince McMahon bugün şu açıklamayı yaptı:

“77 yaşıma yaklaşırken, WWE’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su olarak emekli olma zamanımın geldiğini hissediyorum. Yıllar boyunca, WWE’nin size neşe getirmesine, size ilham vermesine, sizi heyecanlandırmasına, şaşırtmasına ve sizi her zaman eğlendirmesine yardımcı olmak bir ayrıcalıktı. Başarımıza güçlü katkıları için aileme teşekkür etmek istiyorum ve ayrıca geçmiş ve şimdiki tüm Süperstarlarımıza ve çalışanlarımıza markamıza olan bağlılıkları ve tutkuları için teşekkür etmek istiyorum. En önemlisi hayranlarımıza her hafta evlerinize girmemize izin verdikleri ve eğlence tercihiniz oldukları için teşekkür etmek istiyorum. Dünyanın dört bir yanındaki Sports Entertainment formumuzu beğenen, şu anda beğenen ve hatta bazen seven hayranlarımız için en derin takdiri ve hayranlığı taşıyorum.

“Küresel izleyicilerimiz, WWE’nin sizi her zaman olduğu gibi aynı şevk, özveri ve tutkuyla eğlendirmeye devam edeceğini bilmenin rahatlığını yaşayabilir. WWE’nin devam eden başarısına son derece güveniyorum ve şirketimizi olağanüstü bir Süperstar, çalışan ve yönetici grubunun yetenekli ellerine bırakıyorum – özellikle de Başkan ve Eş CEO Stephanie McMahon ve Eş CEO Nick Khan. Çoğunluk hissedarı olarak WWE’yi elimden geldiğince desteklemeye devam edeceğim. Yıllar boyunca rehberlik ve destekleri için topluluğumuza ve iş ortaklarımıza, hissedarlarımıza ve Yönetim Kurulumuza kişisel teşekkürlerimi sunarım. O zamanlar. Şimdi. Sonsuza dek. Bir arada.”

WWE ayrıca raporlar.

PAUL “TRIPLE H” LEVESQUE GERİ DÖNDÜ

STAMFORD, Conn., 22 Temmuz 2022 – WWE® (NYSE: WWE) bugün, derhal yürürlüğe giren Paul Levesque’in Yetenek İlişkileri Başkan Yardımcısı olarak yönetici pozisyonuna devam edeceğini duyurdu.

“Yetenek İlişkileri başkanı olarak önceki görevime geri dönmek için sabırsızlanıyorum. Sağlıklıyım, ateşlendim ve kontrolü ele almaya hazırım” dedi Levesque.

Vince McMahon, artık yaratıcı ekipte bir rolü olmadığı için bugün WWE Smackdown’da değil.

Triple H’in yönetici geri dönüşü, John Laurinaitis’in kendisi ve yaşlı McMahon’un cinsel suistimal ve WWE Yönetim Kurulu tarafından inceleme altında kalan ilgili susma parası planlarına bulaştıktan sonra WWE’ye geri dönmeyeceğini teyit ediyor.

Vince McMahon, WWE’nin çoğunluk hissedarı olmaya devam ediyor.

Etiketler: John Laurinaitis, Nick Khan, Stephanie McMahon, Triple H, Vince McMahon, WWE

Yazar hakkında

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.