Uncharted’ın kredi sonrası ilk sahnesi, Nate’in kardeşi Sam Drake’in filmde öldüğü varsayıldıktan sonra hayatta kaldığını ortaya koyuyor – ama nasıl hayatta?

Uyarı! için SPOILER keşfedilmemiş ilerde.

Sony’ye eklenen ilk kredi sonrası sahne keşfedilmemiş Nathan Drake’in (Tom Holland) kardeşi Sam Drake’in (Rudy Pankow) filmdeki olayların izleyicileri onun öldüğüne inandırmasından sonra hala hayatta olduğunu ortaya çıkardı. Sam sadece ortaya çıktı keşfedilmemiş Film, iki kardeşin hazine avcılığına ve eşsiz eserlere olan sevgisini vurgulayan kısa bir geri dönüş sekansı sırasında. Sam, Nate’i genç yaşta terk etse de, küçük kardeşi üzerindeki etkisi film boyunca belirgindi. Mark Wahlberg’den Sully, Nate’in ağabeyine olan bağlılığını kullanarak onu, Sam’i tekrar görebileceği bahanesiyle, kayıp Moncada hazinesi için yaptığı haçlı seferine katılmaya ikna etti. İşte Sam Drake keşfedilmemiş sahne açıkladı ve nasıl hala hayatta olduğunu.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Filmin ilerleyen bölümlerinde Sully, Sam’in bir yıl önce Jo Braddock (Tati Gabrielle) tarafından vurularak öldürüldüğünü ortaya koyuyor. Kitabın geri kalanında Sam’den nadiren bahsedilir. keşfedilmemişNate’in hazinenin gerçek yerini keşfetmesine yol açan şey kartpostallarında bıraktığı ipuçları olsa da. Ancak Sam Drake’in keşfedilmemiş Filmin son ana sahnesini hemen izleyen sahne, Sam’i kasvetli bir hapishane hücresinde Nathan için daha fazla kartpostal yazarken ve ondan arkasını kollamasını isterken gösteriyor.

İlgili: Uncharted Yayına Ne Zaman Gelecek?

Sam’in bir kurşun yarasından kurtulup hapishane hücresine kilitlenmesi, son ana hattaki arkını yansıtıyor. keşfedilmemiş oyun, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu. Oyunda, Sam ve Nate’in maceralarından biri sırasında yaralandığı çok benzer bir yolculuktan geçer ve Nate, öldüğü varsayımıyla onu geride bırakmak zorunda kalır. Sam Drake keşfedilmemiş sahnesi ve yayı, birçok arsa noktasından bazılarıdır. keşfedilmemiş film ve video oyunları, özellikle sonuncusunu paylaşır ve Sam için bir geri dönüş kurar. keşfedilmemiş devamı.


Uncharted’ın Sam’i Muhtemelen Hapishanede, Uncharted 4 Oyununu Yansıtıyor


Sam posta kartı keşfedilmemiş posta kredisi sahnesi Nathan Drake

Sam Drake’ten önce keşfedilmemiş sahnede, video oyunlarında hala hayatta olduğu ortaya çıktı. İçinde keşfedilmemiş 4Nate, ağabeyinin gittiğini düşünerek yıllarını geçirdikten sonra Sam’in hayatta olduğunu öğrenir. Oyun daha sonra daha fazla bağlam sağlayan bir geri dönüş dizisine geçer. Nate, Sam ve ortakları Rafe Adler’in, onları uzun süredir kayıp bir korsan servetine götürecek bir ipucu bulmak için kendilerini kasıtlı olarak Panama hapishanesine kilitledikleri ortaya çıkıyor. Söz konusu ipucunu aldıktan sonra, üçlü, Sam’in yaralandığı ve yüksek bir çıkıntıdan düştüğü bir hapishaneden kaçmaya çalışır. Adler, Nate’i ayrılmaya zorlar. keşfedilmemiş‘ Arkasındaki Sam, hayatta kalmasının hiçbir yolu olmadığını belirtiyor. Oyunun ilerleyen saatlerinde Nate, Sam’in aslında hayatta kaldığını ve Panama hapishanesindeki uzun bir cezayı tamamlamak için geri alındığını keşfeder.


Film oyunlarla benzer bir hikayeyi takip ediyorsa, bu Sam’in Braddock ile olan tartışmadan sağ kurtulduğu ve şu anda Panama’da olduğu anlamına gelir. Kısa sahne, Sam’in komşu hücresinde oturan ve Hector Alcázar’a benzeyen kişiyi kısaca göstererek buna işaret ediyordu. Alcázar, Sam’in ilk yalanlarına göre hapishaneden kaçmasına yardım eden oyunlardan Panamalı bir uyuşturucu lordu. Gerçekte, iki karakter hiç tanışmadı ve Sam kefaletle serbest bırakıldı, bu da Rafe Adler’den başkası tarafından ödenmedi. Bununla birlikte, film, Sam’in Alcázar’ın yardımıyla hapishaneden kaçmasını sağlayarak, oyunlardan birçok başka olay örgüsünü yeniden bağladığı gibi, bunu da yeniden gözden geçirebilir.


Sam Şimdi Onaylanmış Uncharted 2 Filminde Görünecek mi?


Sam posta kartı keşfedilmemiş posta kredisi sahnesi Nathan Drake

Bir devam filmi Sony tarafından kesin olarak onaylanmasa da, Sam Drake keşfedilmemiş sahne kesinlikle bir sonraki taksiti kurar. Bu yeterli değilse, stüdyo yakın zamanda bir devam filmi yayınladı. keşfedilmemiş, tarafından bildirildiği gibi Son tarih. Eleştirmenlerden karışık eleştiriler alan ilk filme rağmen, film izleyiciler arasında son derece iyi bir performans sergiledi ve Rotten Tomatoes’da %90’lık bir izleyici puanı getirdi. Eleştirmenin puanı %40 olmasına rağmen, Sony seyirci puanını stüdyo için bir kazanç olarak kabul etti ve bu süreçte bir devam filmi çekti. İlk filmin başarısı nedeniyle, stüdyo bunun yeni bir serinin başlangıcı olduğunu aktarmayı üstlendi – yani birden fazla film olacak. keşfedilmemiş devamı. Tom Holland oyunculuk kariyerine ara veriyor, bu yüzden bir yetkili olabilir. Keşfedilmemiş 2 duyuru henüz yapılmadı. Bununla birlikte, ilk filmdeki jenerik sonrası sahnedeki tanıtımı göz önüne alındığında, Sam’in bir sonraki filmde rol oynaması muhtemeldir.


İlgili: Uncharted 2 Video Oyunu Sorununu Daha da Kötüleştiren Riskler

Sam’in hayatta kalmasının ortaya çıkması, büyük bir rol oynamak zorunda. Keşfedilmemiş 2. Hem oyunların hem de filmin arkasındaki ekipler, Nathan’ın ağabeyi ile olan bağının neredeyse kırılmaz olduğunu açıkça ortaya koydu. Bu, potansiyel devam filminin yalnızca abartılı aksiyon setlerine ve esprili diyaloglara güvenmek yerine daha kişisel ve duygusal bir hikaye keşfetmesine izin verebilir. Sony ve PlayStation Productions’ın bunu nereye götürdüğünü görmek ilginç olurdu. keşfedilmemiş gelecekte film imtiyazı, özellikle ilkiyle keşfedilmemiş‘in jenerik sonrası sahneleri, devam filminin keşfedilmesi için birden fazla hikaye örgüsü oluşturuyor.

Sonraki: Döküm [SPOILER] Uncharted 2: Kredi Sahnesindeki Aktör Kim?

Yırtıcı zaman çizelgesi avı naru royce yırtıcıları

Predator Komple Film Zaman Çizelgesi Açıklaması


By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.