Bazı faili meçhul suçlar kısa süre içinde halk tarafından unutulabilir, ancak kendini adamış bir grup memur, faillerin eninde sonunda yakalanıp adalete teslim edileceğine dair umudunu yitirmeyi reddediyor. Londra Metropolitan Polis Teşkilatı’nın kurgusal bir bölümü olan Çözülmemiş Suç ve Açık Vaka Ekibi’nin (UCOS) kararlı üyeleri, popüler İngiliz televizyon suç drama dizisi ‘New Tricks’teki çözülmemiş saldırıları yeniden soruşturmaya adamıştır.

Başlangıçta BBC One’da yayınlanan prosedürel şov, şu anda BBC One’da yayınlanıyor. Dram Filmon TV’deki kanal. ‘New Tricks’in son bölümü bu akşam yerel saatle 17:00-18:20’de Filmon’da yayınlanacak. Canlı olarak izlenebilir veya daha sonra kaydedilebilir ve izlenebilir.

‘Günaydın Lemmings’ başlıklı ‘New Tricks’ 7. sezonunun beşinci bölümü Matthew Thomas tarafından yazıldı ve Robin Sheppard tarafından yönetildi. Bölümde ekip, bir grafiti sanatçısının ölümünü araştırıyor.

FilmOn, izleyicilerin haber, spor, drama, komedi, korku, yaşam tarzı, alışveriş, pop, EDM ve blues dahil olmak üzere çeşitli türlerde canlı ve kaydedilmiş Birleşik Krallık ve uluslararası televizyon şovlarını, filmleri ve müzik videolarını izlemelerini sağlayan popüler bir yayın hizmetidir. .

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.