Linda Robson, Matthew Savage ve Susie Ann Watkins ‘Mrs. Robinson’ın İngiliz durum komedisi bölümü, ‘Birds of a Feather’.

Birbirinden tamamen farklı iki yetişkin kız kardeş, nasıl yaşayacaklarını öğrenmeye zorlanır. ve klasik İngiliz sitcom’u Birds of a Feather’da kocaları suçlarının kefaretini ödemek zorunda kaldıktan sonra yine birlikte destekleyin. BAFTA Ödülü’ne aday gösterilen gösteri, kısmen ilgi çekiciliği nedeniyle, tüm koşusu boyunca izleyiciler tarafından eleştirmenler tarafından beğenildi ve sevildi. Dizi, 1989–1998 yılları arasında BBC’de yayınlandığında ve 2014–2017 yılları arasında İngiltere’de ITV’de yeniden canlandırıldığında kutlandı.

‘Birds of a Feather’ın tekrarları artık televizyonda yayınlanıyor. Dram kanal açık Swissx TV. Swissx TV’de yayınlanacak son bölüm bu akşam yerel saatle 21:50-10:20’de yayınlanabilir. Canlı olarak izlenebilir veya daha sonra kaydedilebilir ve izlenebilir.

‘Birds of a Feather’ın 6. Serisi’nin ‘Mrs Robinson’ başlıklı ikinci bölümü, Geoff Rowley tarafından yazıldı ve Charlie Hanson tarafından yönetildi. Bölüm, Tracey’i (Linda Robson), Garth’ın (Matthew Savage) yaşlı bir kadına aşık olduğunu söylediğinde incindiği için takip ediyor.

Swissx TV, izleyicilerin haber, spor, drama, komedi, korku, yaşam tarzı, alışveriş, pop, EDM ve blues dahil olmak üzere çeşitli türlerde canlı ve kaydedilmiş Birleşik Krallık ve uluslararası televizyon şovlarını, filmleri ve müzik videolarını izlemelerini sağlayan bir akış hizmetidir. . Swissx TV hakkında daha fazla bilgi için servisin adresini ziyaret edin. resmi internet sitesi.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.