Timothée Chalamet olduğunu açıkladı Diriliş Onu süper kahraman filmlerinden (ve yasadışı maddelerden) uzak tutan yıldız ve Hollywood efsanesi Leonardo DiCaprio.

Son zamanlarda Denis Villeneuve’s’de yer alan Chalamet, Kumdan tepe ve gelecek yıl franchise’a geri dönecek Kumul: İkinci Kısım, daha önce Hollywood kahramanlarından biri tarafından verilen bazı açık tavsiyeleri ortaya çıkarmıştı. Şimdi, bilgelik sözlerini söyleyen kişinin DiCaprio olduğunu açıkladı.

Yakın tarihli bir röportajda Timothée Chalamet, daha önce almaktan bahsettiği tavsiyeyi nihayet açtı ve daha önce almayı reddettikten sonra kaynağı olarak Leonardo DiCaprio’yu seçti.

İngiliz Vogue ile yaptığı bir röportajda Timothée Chalamet, bir keresinde kendisine “Sert ilaçlar ve süper kahraman filmleri yok” diyenin Leonardo DiCaprio olduğunu doğruladı.

Şimdiye kadar Chalamet, DiCaprio’nun tavsiyesini takip etmiş görünüyor (her iki cephede de varsayıyoruz). Yine de herhangi bir süper kahraman filmi çekmemiş olsa da, bu, hayranlarının oynayabileceği çizgi roman rolleri hakkında spekülasyon yapmasını engellemedi.

Sadece hayranlar da değil. Onun Kumdan tepe başrol oyuncusu Zendaya daha önce ona katıldı Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Chalamet’in gelecekteki bir MCU filminde kimin oynayabileceğini merak eden ortak yıldızlar. İlginç bir şekilde, Chalament’e verdiği tavsiyeye rağmen, Leonardo DiCaprio bir zamanlar James Cameron 1990’larda duvar paletli bir filmi yönetmeye yaklaştığında Örümcek Adam rolü için düşünülmüştü.

Timothée Chalamet bir süper kahraman filminde oynamamışken, Kumdan tepe, o süper kahraman yıldızlarla çevrilidir. Sadece Zendaya’ya katılmakla kalmıyor, Örümcek Adam şöhret, ama su adamıJason Momoa, Ay ŞövalyesiOscar Isaac, İntikamcılar ve Deadpool yıldız Josh Brolin ve galaksinin gardiyanlarıDave Bautista’nın hepsi ortaya çıkıyor.

İşte özeti Kumdan tepe:

Uzak bir gelecekte geçen Dune, ailesi çöl gezegeni Arrakis’in kontrolünü kabul eden Paul Atreides’in hikayesini anlatıyor. Çok değerli bir kaynağın tek üreticisi olarak, Arrakis’in kontrolü asil aileler arasında oldukça çekişmeli. Paul ve ailesi ihanete uğradıktan sonra, hikaye siyaset, din ve insanın doğa ile ilişkisi temalarını araştırırken, Paul ailesinin Arrakis üzerindeki kontrolünü yeniden sağlamak için bir isyana öncülük ediyor.

Denis Villeneuve yönetti Kumdan tepe Eric Roth ve Jon Spaihts ile birlikte yazdığı bir senaryodan. Filmde Timothee Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Dave Bautista, Stellan Skarsgard, Charlotte Rampling, Oscar Isaac, Josh Brolin, Jason Momoa, Javier Bardem ve David Dastmalchian yer alıyor.

Kumdan tepe ile artık ev medya formatlarında mevcut Bölüm iki 20 Ekim 2023’te vizyona girecek. Yaklaşan filmle ilgili en son haberler için bizi takip etmeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: moda

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.