Timothee Chalamet Leo

Leonardo DiCaprio’dan alınabilecek bir tavsiye varsa, o da şudur: 26 yaşına geldiğinde onu terk edin. Ancak 2018’de tanıştıklarında Timothée Chalamet ile biraz daha ileri gitti.

ile yeni bir röportajda İngiliz VogueTimothée Chalamet, DiCaprio’dan aldığı yaşam ve kariyer rehberliği hakkında şunları söyledi: “Sert ilaçlar ve süper kahraman filmleri yok.”

Tamam Leo, o zaman parayı, kızları, yatı ve şöhreti nasıl elde edebileceğini açıkla. Oh… Tam olarak ne yapıyorsa onu yaparak mı? Yeterince adil!

Timothée Chalamet, Leonardo DiCaprio gibi bir emektardan kariyerinde tam da doğru noktada olabilir. (Evet, Leo’ya böyle bir şey demek kulağa tuhaf geliyor ama o, 30 yıldır hem aktör hem de ünlü olarak dikkatlerin odağında.) Chalamet, Luca Guadagnino’daki çıkışından bu yana bir çıkış yaşıyor. Beni Adınla ÇağırGreta Gerwig, Woody Allen ve Wes Anderson gibi isimlerle çalışarak ona bir Oscar adaylığı getirdi. Bu kadar yıldız olma ve yüksek profilli film rolleriyle, şüphesiz baskılar artacaktır. Ama eğer Timothée Chalamet, Leo’nun tavsiyesini alabiliyorsa, neden uzun süreli bir kariyere sahip olamasın? Belki gerçekten değiştirir ve sadece 25 yaş üstü kadınlarla çıkmak.

Timothée Chalamet bir sonraki yamyam aşk hikayesinde rol alacak Kemikler ve Hepsi Guadagnino için. Ayrıca dosyada Kumul: İkinci Kısım ve müzikal Wonkaolarak nitelendirdiği “çok içten, çok keyifli.” üretimde değil ısı 2Al Pacino’nun halefi olarak onu seçmesine rağmen.

Chalamet, DiCaprio’nun tavsiyesine göre hala bir süper kahraman oynamadı. Ama onu yetkin bir Plastik Adam olarak görebiliriz…

Leonardo DiCaprio’nun Timothée Chalamet’e hayatı ve kariyer tavsiyesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Chalamet’in DiCaprio seviyesinde bir kariyeri olacağını düşünüyor musunuz?

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.