için yeni ortaya çıkan konsept sanat Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Christian Bale’in Gorr the God Butcher’ının başlangıçta biraz daha çizgi romandaki meslektaşı gibi görüneceğini gösteriyor.

Christian Bale’in Gorr the God Butcher olarak gösterdiği performans, MCU’nun en son teatral sürümünün en yüksek noktalarından biriydi. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü. Karakter, film için biraz daha insani görünecek şekilde yeniden tasarlandı ve Bale’in performansının parlamasına izin verdi.

Bununla birlikte, erken konsept sanatı, Gorr’un çizgi romanlardaki görünümünden daha fazla ödünç alınan tasarımların başlangıçta Marvel filmi için düşünüldüğünü ortaya koyuyor.

Çizgi romanlarda, Tanrı Kasabı Gorr’un kafasının arkasından çıkan iki dokunaç vardı, bu onun için erken tasarımlarda yer alan bir şeydi. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü karşılık.

Sanatçı Aleksi Briclot tarafından Instagram’da paylaşılan erken konsept sanat, Christian Bale’in yüzünü hala koruyordu – Briclot ve Taika Waititi, Gorr’un çizgi romanlardaki burunsuz görünümüne bağlı kalmanın, onun Voldemort’a çok benzemesine neden olduğunu belirtti. Harry Potter franchise.

Gorr’un kafasına dokunaçları dahil etmenin yanı sıra, bu erken tasarımlar Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü ona zırh giydiğini göster. Aleksi Briclot tarafından paylaşılan iki tasarımdan ilki, Gorr’u beyaz zırhlı ve kalıplı kaslı gösteriyor ve çizgi romanlardaki açıkta kalan vücudunun görünümünü çağrıştırıyor.

Aşağıdaki Gorr tasarımlarına göz atın:

İlginç bir şekilde, bu tasarımlardan ilki, bir tür Twi’lek’e benziyordu. Yıldız Savaşlarıbaşlarında benzer dokunaçlar (veya “lekku”) bulunan bir ırk.

Tasarımlar çizgi romanlara daha yakın olsa da, sonuç Gorr’un son görünümüne minimalist yaklaşım kadar ürpertici değil. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü. Zırhlı görünüm, Gorr’un manevi bir görevdeki hayalet bir figür olarak imajından da biraz uzaklaşıyor. Son görünüm kesinlikle gerçekten korkunç bir Marvel kötü adamı için gitmenin yoluydu.

İşte özeti Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü:

Film, Thor’u (Chris Hemsworth) şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir şeye benzemeyen bir yolculukta bulur – bir iç huzur arayışı. Ancak emekliliği, tanrıların yok edilmesini isteyen Tanrı Kasabı Gorr (Christian Bale) olarak bilinen galaktik bir katil tarafından kesintiye uğrar. Tehditle mücadele etmek için Thor, Kral Valkyrie (Tessa Thompson), Korg (Taika Waititi) ve eski kız arkadaşı Jane Foster’ın (Natalie Portman) yardımına başvurur. Thor. Birlikte, Tanrı Kasabı’nın intikamının gizemini ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan onu durdurmak için üzücü bir kozmik maceraya atılırlar.

Taika Waititi’nin yönettiği ve Kevin Feige ile Brad Winderbaum’un yapımcılığını üstlendiği Thor solo filminin başrollerinde Chris Hemsworth, Christian Bale, Tessa Thompson, Jaimie Alexander, Taika Waititi, Russell Crowe, Natalie Portman, Chris Pratt, Dave Bautista, Karen Gillan, Pom Klementieff yer alıyor. , Vin Diesel ve Bradley Cooper.

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü şimdi sinemalarda oynuyor. Filmle ilgili en son haberler için bizi takip etmeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: Instagram

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.