ComingSoon özel bir ürün sunuyor Mavka: Orman Şarkısı klibi Animagrad Animasyon Stüdyosu ve Shout! Çocuklar. Film, 15 Ağustos’ta DVD olarak ve isteğe bağlı video platformlarında yayınlanacak.

Mavka: Orman Şarkısı ne hakkında?

Filmin özetinde “Ormanın ruhu olan Mavka, en yüksek ruhlar tarafından ormanın yeni koruyucusu olarak seçildi” yazıyor. “Ama hayat verme gücüne sahip gizemli bir ağacı arayan Lucas adında yetenekli bir insan müzisyenle tanıştığında, yeni bulduğu aşkı ile ruhlara karşı görevi arasında imkansız bir seçim yapmakla karşı karşıya kalır. İnsanlar ve orman uyum içinde yaşayabilir mi yoksa açgözlülük ve ahlaksızlık ikisini de mi yok edecek?

“Mavka: Orman Şarkısı” özel klibi izleyin. Youtube aşağıda (daha fazla fragman izleyin):

Mavka: Orman Şarkısı Ukrayna merkezli Animagrad Animation Studio tarafından üretildi. İngilizce film, Lesya Ukrainka’nın Ukrayna draması The Forest Song’a dayanıyor. Başrollerde Laurie Hymes (Lupin III: The First), Eddy Lee (Adınız), Sarah Natochenny (Pokemon Master Journeys), Tom Wayland (Pokemon), Marc Thompson (Teenage Mutant Ninja Turtles), Scottie Ray (Zane Truesdale), HD Quinn (Noelden Önce Bir Gece), Nikki Thomas (Pathfinder: Wrath of the Righteous), Alyson Leigh Rosenfeld (Pokemon) ve Mike Pollock (Paris’te Bir Kedi).

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir