Yaklaşan DCEU filmiyle bağlantılı bir çizgi roman Flaş JSA’nın belirli bir üyesinin franchise için canon olduğunu ortaya koyuyor.

DCEU’nun pek çok hayranının gözü, Warner Bros. Discovery’nin gelecek için planladıklarına, özellikle de oyunun iptal edilmesinin ardından bakıyor. Yarasa kız, gibi filmler için sayısız gecikmelerin yanı sıra Shazam! Tanrıların Öfkesi, Aquaman ve Kayıp Krallık, ve Flaş. Son birkaç aydır, Andy Muschietti’nin yakında çıkacak olan filmiyle ilgili manşetler, filmin yıldızı Ezra Miller’ın kararsız davranışlar sergilemesi nedeniyle olumsuzluklara saplandı. O zamandan beri Miller rehabilitasyona gitti ve bildirildiğine göre Warner Bros. ile sorunlarını tartışmak ve gelecek filme olan bağlılıklarını teyit etmek için bir araya geldi.

İle birlikte Flaş Önümüzdeki yaz vizyona girecek olsa da, DCEU’nun kanonunda var olan bir JSA üyesinin varlığını doğrulayan bağlantılı bir çizgi roman da dahil olmak üzere tanıtım materyalleri yolda.

İçinde Flash: Yaşayan En Hızlı Adam #1, Barry Allen elinde Ted Grant’in Boks Rehberi adlı bir kitapla gösteriliyor. Ted Grant, Wildcat olarak da bilinir ve JSA ile ilişkilidir ve ayrıca Black Canary’ye akıl hocalığı yapar. DCEU’da Ted Grant’in varlığı ile birlikte, yukarıda bahsedilen süper kahraman ekibinin tanıtımıyla birlikte Kara Adam, Yaklaşan Dwayne Johnson filminin ötesinde onlar için bazı büyük planların olabileceğini söylemek güvenli.

Andy Muschietti tarafından yazılan bir senaryodan yönetildi. Yırtıcı kuşlar yazar Christina Hodson, Flaş ilham alıyor Alevlenme noktası Barry Allen’ı değiştirilmiş bir DCEU’da gezinirken takip eden çizgi roman hikayesi. Geoff Johns tarafından yazılan ve Andy Kuber tarafından kaleme alınan Flashpoint, DC Comics evreninin durumunu kökten değiştirdi ve New 52 oyununun lansmanına yol açtı.

Ezra Miller’a ek olarak, Flaş ayrıca Batman’in iki ayrı versiyonu olarak Michael Keaton ve Ben Affleck, Henry Allen olarak Ron Livingston, Nora Allen olarak Maribel Verdú, Iris West olarak Kiersey Clemons, General Zod olarak Michael Shannon, Faora-Ul olarak Antje Traue ve Supergirl olarak Sasha Calle yer alıyor. Saoirse-Monica Jackson, Rudy Mancuso ve Luke Brandon Field da açıklanmayan rollerde.

Flaş şu anda 23 Haziran 2023’te gösterime girecek. Filmle ilgili en son haberler ve JSA’nın geleceği için bizi izlemeye devam edin. DCEU’daki Kara Adamve abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: Flash: Yaşayan En Hızlı Adam #1

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.