Captain Boomerang, 9. Sezonda Arrowverse’e geri dönecek. Flaş ile birlikte 100 Richard Harmon, daha önce Nick E. Tarabay’ın oynadığı rolü üstleniyor.

Arrowverse’in Kaptan Boomerang versiyonu ilk çıkışını yaptı. Ok Sezon 3. Eski Suicide Squad üyesi daha önce Arrowverse’de sadece üç kez görev aldı ve bunların hepsi Ok ve sonuncusu Malcolm Merlyn’in ellerinde ölümüyle sona erdi.

Şimdi karakter geri dönüyor gibi görünüyor Flaş, Richard Harmon tarafından oynanır. Harmon’ın Kaptan Boomerang olarak Digger Harkness’tan devralan yeni bir karakter mi yoksa Harkness’ın yeni bir versiyonu mu olduğu henüz belli değil. Sonsuz Dünyalarda Kriz.

Dizinin dokuzuncu ve son sezonunun setinden yeni bir fotoğraf. Flaş Richard Harmon’ın Kaptan Boomerang rolüne büründüğünü ve çizgi roman görünümünden ilham alan yeni bir kostüm giydiğini gösteriyor.

Yaklaşan sonuç Flaş Arrowverse’in kendisinin sona erdiğini görecek. Seri, paylaşılan DC TV evreninde başlayan son kalan mülkü işaretler. Ok ve daha önce gibi dizileri kapsayan Süper kız ve Yarının Efsaneleri.

Richard Harmon’ı sette Kaptan Boomerang olarak görün. Flaş aşağıdaki resimde:

Harmon, Kaptan Boomerang’ı son yıllarda canlı aksiyonda canlandıran üçüncü oyuncu olacak. Arrowverse’den Nick E. Tarabay’ın yanı sıra, süper kötü adam büyük ekranda Jai ​​Courtney tarafından canlandırıldı, ancak Boomerang versiyonu geçen yıl sona erdi. İntihar Timi.

İşte Grant Gustin’s’in sekizinci sezon finali için bir özet: Flaş:

“The Flash, az önce olan her şeyin etkisinde kalmaya devam ederken, takımın geri kalanı ona en çok ihtiyaç duyduğu anda onu desteklemek için bir araya geliyor.”

Flaş Barry Allen rolünde Grant Gustin, Iris West rolünde Candice Patton, Caitlin Snow / Killer Frost rolünde Danielle Panabaker, Joe West rolünde Jesse L. Martin ve Cecile Horton rolünde Danielle Nicolet.

Gelişen DC’nin geleceğiyle ilgili en son haberler için bizi izlemeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: Kanada grafikleri

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.