Erkekler tüm sınırları zorlama fikrinden çekinmeyen süper kahramanlıklara üst düzey bir bakış olduğunu kanıtladı. Amazon Prime serisi, çoğu korku filminden daha korkunç ve erkek ve kadın çıplaklığını gösterme konusunda hiçbir sorunu yok. Üçüncü sezonundaki bir gösteri için hala izleyicilerini şok etmenin ve şaşırtmanın bir yolunu buluyor. Bir çizgi roman serisine dayandığından, sezonun çoğunun bir çeşit paskalya yumurtasıyla dolu olması şaşırtıcı değil. İşte bir özeti Erkekler 3. sezon paskalya yumurtaları.

Uyarı: Dizinin tüm sezonları için spoiler olacaktır. Erkekler ve için Erkekler çizgi roman!!!

the Boys 3. Sezon paskalya yumurtaları

Robert Singer’a oy verin

Aktör Jim Beaver, bu sezon Robert Singer adında Başkanlık için koşan bir siyasi adayı oynuyor. Sezon boyunca siyasi reklamlar, afişler ve Homelander’ın mitinglerinden birinde konuştuğunu görüyoruz. hayranları için DoğaüstüJim o dizide Bobby Singer adlı bir karakteri canlandırırken kendi kendinize kıkırdamış olmalısınız. Karakterinin takma adı Erkekler Robert “Dakota Bob” Şarkıcısı. Bobby Singer, Güney Dakota’da yaşıyordu. Tabii ki tüm bunlar, Eric Kripke’nin her iki şovu da geliştirmesi ve Jensen Ackles’ın bu sezon başrol oynadığı için biraz eğlenmek istediği için.

the Boys 3. Sezon paskalya yumurtaları

G​en V

Hughie, Red River Enstitüsüne gittiğinde, tüm yerleşik dosyaları ağlarından kopyalar. Ekranda, yaklaşan dizide oynayacak olan aktris Jazz Sinclair var. Erkekler spin-off denir Gen V. Bu onun başlangıç ​​hikayesini oluşturuyor ve Red River Enstitüsü’nün gelecek dizide büyük bir rol oynayabileceğini gösteriyor. Gösteri, daha genç bir Supes neslini takip edecek. Bu, daha önceki bölümlerde Supes’in bebeklere Bileşik V enjekte edilerek yaratıldığının ortaya çıkmasıyla bağlantılı olacaktır.

the Boys 3. Sezon paskalya yumurtaları

oyuncak Stillwell

Hughie, Red River’dayken süper güçleri olan bir sürü çocuk görür. Bunlardan biri teleport yapabilen küçük bir çocuk. Adı Teddy Stillwell. 1. sezonda Homelander’ın sevgisinin nesnesi olan Madelyn Stillwell’in oğludur. O iyi bir sonla karşılaşmadı ve Teddy Red River’da sona erdi. Umarım, annesinin yaşadığından daha iyi bir hayat yaşar. 1. sezon için harika bir geri dönüş. Bu şov, The Boys 3. sezon için paskalya yumurtaları koymakta harika.

the Boys 3. Sezon paskalya yumurtaları

turbo acele

3. sezon boyunca A-Train’in topluluğu için daha fazlasını yapmaya zorlandığını görüyoruz. Dizi, Afro-Amerikan topluluğunun kolluk kuvvetleri tarafından öldürülmesiyle ilgili ne yazık ki çok gerçek bir konuyu ekliyor. Karışıma süper kahramanlar ekleyerek bunu artırırlar ve A-Train, Vought’un bu tür şiddeti kınamak için daha fazlasını yapmasına izin vermeye çalışır. Onu fırçalamaya devam ediyorlar ama Bölüm 4’te A-Train’i planlarına dahil etmeye karar verdiklerini gösteren bir reklam görüyoruz. Bir protestocu kalabalığının polis tarafından saldırıya uğramasını engeller.

Şiddeti kınayan bir Kamu Hizmeti Duyurusu olabileceğini düşünüyoruz. Görünüşe göre bu sadece enerji içeceği Turbo Rush için bir reklammış. Bu reklamın tamamı, Kendall Jenner’ın bir polis memuruna bir kutu Pepsi vererek protestocular ve polis arasındaki çatışmayı durdurduğu bir Pepsi reklamının parodisidir. Reklam spotu o zamanlar sağır ve tartışmalı olarak adlandırıldı ve hızla çekildi. Garip bir şekilde bu tam olarak uyuyor Erkekler ama gerçek bir reklamla dalga geçiyor olması onu daha da komik kılıyor.

the Boys 3. Sezon paskalya yumurtaları

Wolverinler!

Grup, Homelander’ı öldürmek için gizli silahı arayan Rus fabrikasına girdiğinde, bir alarm devreye girdikten sonra grup bazı korumaları savuşturmak zorunda kalır. Anne Süt, Rus Muhafızlarından birini öldürdüğünde “Kızıl Şafak, [email protected]+%’s F&@$*#!” Bu bir referanstır 1984 filmi Kızıl Şafak (birkaç yıl önceki korkunç versiyonu değil). Bu filmde, bir grup lise öğrencisi, Rusya Amerika Birleşik Devletleri’nin bir bölümünü işgal ettiğinde isyancı askerler olmak zorunda. Patrick Swayze, Charlie Sheen, Lea Thompson ve Jennifer Gray, Rus askerlerine başarılı bir şekilde saldırdıktan sonra lise maskotlarının adını bağırmaya başlayan lise gençlerini canlandırdı. Wolverines’e gidin!

the Boys 3. Sezon paskalya yumurtaları

Tatlılar İçin Tatlılar

Küçük Nina hastanedeyken Kimiko’ya bir hediye getirir. Kimiko’nun tatlı isteği için ona biraz çikolatalı limon getiriyor. Çizgi romanlarda, komadayken ona çikolatalı limonları getiren Frenchie’ydi. O komadayken Hughie bir tane almaya çalışır ve bu onu uyandıran şeydir. Sezonun başlarında olduğu gibi Hughie’nin kolunu kırıyor, ancak bu durumda ondan yapmasını istedi. Küçük bir The Boys 3. Sezon Paskalya Yumurtası ama dokunaklı.

the Boys 3. Sezon paskalya yumurtaları

hayal ediyorum

The Deep’in ünlülerin John Lennon’un Imagine şarkısını söylerken gösteren bir sosyal medya videosu başlatmasını sağlayarak Vought bir kez daha gerçek hayatın ne kadar saçma olduğunu göstermek için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Ünlüler grubunda Patton Oswalt, Josh Gad, Elizabeth Banks, Ashton Kutcher, Mila Kunis, Kumail Nanjiani, Rose Byrne ve Black Noir’ı Bob Dylan’dan ilham alan sessiz işaret sallama performansıyla bitirirken görüyoruz.

Bu, elbette, Gal Gadot’un pandeminin başlangıcında dayanışma göstermek için aynı şarkıyı söyleyen ünlülerin başlattığı gerçek hayat videosunun bir parodisi. Zengin ünlülerin kendilerini büyük evlerinde tecrit etmeleri kolay olduğu için, ülkenin çoğu hala işe gitmek ve faturalarını ödemek için bir yol bulmak zorunda kaldığı için zevksiz olduğu söylendi. Yine bu mükemmel uyuyor Erkekler ama gerçek bir olayın parodisi olması onu daha da komik kılıyor.

the Boys 3. Sezon paskalya yumurtaları

erogazm yemek servisi

3. sezonun Herogasm bölümü, çizgi romanın hayranlarının beklediği bir şeydi. Bu kadar grafik olduğu için nasıl olacağını merak ettiler. Sadece kibarca söyleyelim, yılda bir kez bir araya gelen bir grup Supes için bilinir. . . bazı çok yetişkin durumlarda biraz stres atın. Ama görünüşe göre, Starz kült serisinden aynı yemek şirketini tuttular. Parti Aşağı. Sunucular, ekibin o gösteride giydiği kıyafetin aynısını giyiyor.

eğer görmediyseniz Parti Aşağı bir yemek şirketi çalışanlarının hayatlarını anlatan iki sezonluk bir diziydi ama her bölümü sadece bir yemek işinde geçiyordu. Karakterleri işlerinin dışında pek görmediniz. Dizide Adam Scott, Ken Marino, Martin Starr, Lizzie Caplan, Jane Lynch ve Megan Mullally rol aldı. Takip etmeye değer.

the Boys 3. Sezon paskalya yumurtaları

efsane

Çizgi romanın hayranları, The Legend’i TV şovunda izleyip izleyemeyeceğimizi merak ediyorlardı. Bu sezon nihayet geldi. Efsane, Supes’e dayanan çizgi romanlar yaratan bir çizgi roman yazarıydı. İyi görünmelerini sağlamak için hikayelerini bir tür halkla ilişkiler kampanyası olarak hazırlardı. Gerçekte, tüm kirli küçük sırlarını biliyordu ve sonunda Kasap ve çete için bir muhbir olacaktı. Karakterin komik versiyonu, gerçek hayattaki çizgi roman kahramanı Stan Lee’nin hicividir.

TV şovu için onu aynı rolü oynayan bir film yapımcısına dönüştürdüler. Paul Rieser karakteri oynuyor ve grubun Soldier Boy’u Homelander’ı öldürmesi için serbest bırakmadan önce ayağa kaldırmasına yardımcı oluyor. Burada, Elvis ve The Beatles gibi müzisyenlerle gerçek hayatta yaptıkları gibi, film ve TV anlaşmaları aracılığıyla Supes’i sağlıklı imajlarını yansıtmak için iyi yerlere koymasına yardımcı olan, 60’lar ve 70’ler Hollywood’unda hemen hemen herkesle bağlantıları var gibi görünüyor. gün içinde.

the Boys 3. Sezon paskalya yumurtaları

siyah kara

Üç sezondur Black Noir gizemli bir karakterdi. Dilsizdi ve onu Vought Tower dışında pek bir şey yaparken görmedik. Noir birkaç göreve gönderilecekti, ancak karanlık, dövüş sanatları, Batman veya Snake Eyes gibi bir karakter türü olarak tasvir edildi. GI Joe. 3. sezonda nihayet gerçekte kim olduğuna bir göz atıyoruz. Soldier Boy’un ekibini yönettiği 80’li yıllara geri döndüğümüzde, Noir’in bir patlama sırasında yaralandığını görüyoruz. Bu onun sessiz doğasını ve yaralı yüzünü kaplayan maskesini açıklıyor. Homelander ve Noir sonunda kavga eder ama sessiz arkadaşımız için sonu iyi olmaz.

Çizgi romanlarda kimliği aslında tamamen farklı. Homelander’ın Beyaz Saray’a saldırdığı ve Başkanı öldürdüğü bir hikaye sırasında, Noir’in aslında Homelander’ın bir klonu olduğu ortaya çıkıyor. Homelander’ın haydut olması ihtimaline karşı yerine konuldu. Bu durumda Homelander’ı durdurabilecek tek kişi Noir’dir. Güvenmedikleri şey, Homelander’ı ancak emir verildikten sonra öldürmek için beklemek zorunda kalmanın onu çıldırttığıydı. Homelander karşılaşmalarında da öne çıkıyor ama Noir gerçekten iyi bir mücadele veriyor.

The Boys 3. Sezon paskalya yumurtaları ne gördünüz? Yorumlarda bize bildirin.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.