Boogeyman, 10 Ekim’de Blu-ray ve DVD olarak yayınlanmadan önce Prime Video, Apple TV ve Fandango/Vudu dahil olmak üzere dijital olarak 29 Ağustos 2023’te yayınlanacak. Bu, Cadılar Bayramı sezonu için tam zamanında, bu nedenle film maratonlarınızı buna göre planlayın. The Boogeyman’da “iki kız kardeş – terapist babalarıyla birlikte – annelerinin yasını tutuyorlar. Çaresiz bir hasta evlerine geldiğinde, arkasında kurbanlarının acısıyla beslenen korkunç bir yaratık bırakır.” Filmin başrollerinde Sophie Thatcher, Chris Messina, Vivien Lyra Blair ve David Dastmalchian var.

Sürüm, aşağıdaki bonus özelliklerle birlikte gelir:

  • Into the Darkness Tanıtımı – Oyuncu kadrosu ve yapım ekibi, Stephen King’in klasik kısa öyküsüne dayanan bu korkunç öykünün nasıl ortaya çıktığını anlatırken The Boogeyman’ın karanlık dünyasının kapılarını aralayın.
  • Outtakes – Sadece gece atlama korkuları ve çarpmalar değil. Çıkışlarda hafif yürekli eğlence için oyuncu kadrosuna katılın.

İlginç olan, iki özellikten birinin, genellikle komediler için ayrılmış olan komik çıkışlardan oluşmasıdır. Ortamı yumuşatmak istediler sanırım.

The Boogeyman hakkındaki /Film incelemesinde Ben Pearson şunları yazdı: “Rob Savage’ın Stephen King uyarlamalarının uzun bir serisinin sonuncusu olan ‘The Boogeyman’ filmi, modern korku kanonuna sağlam ve sağlam bir giriş. Gevşek bir şekilde Kings’e dayanıyor.” Gözünü bir aileye diken korkunç bir yaratık hakkında kısa hikaye. Bu versiyon anlatının kapsamını genişletirken abartısız, kişisel bir havayı koruyor.” Kişisel olarak The Boogeyman’ı zayıf olsa da etkili buldum. Harika bir tarzı ve bazı gerçekten korkutucu anları var ama ona ilham veren Stephen King hikayesinin korkunç ısırığından yoksun. Ne olursa olsun – yine de oldukça iyi bir küçük soğutucu ve satın almaya karar verirseniz koleksiyonunuza güzel bir katkı yapacağından hiç şüpheniz olmasın.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir