Paranormal Network video serisinin yeni bölümünün zamanı geldi Perili Nesnelerve bunda, istenmeyen misafirleri bir aile evine getiren bir ranzanın ve sahiplerine korkunç rüyalar veren 100 yıllık bir defterin hikayelerini inceliyoruz. Yukarıdaki gömmede kontrol edin!

İşte bunun özeti Perili Nesneler diziler:

Ya değer verdiğiniz bir şeyin, belki de bir yadigârın ele geçirildiğini öğrenirseniz? Onu atmayı dener misin? Yok et onu? Belki şüphelenmeyen bir alıcıya satarsınız? Ve başlangıçta nasıl “perili” oldu? Bu nesneleri keşfederken soracağımız sorular bunlar. Bazıları aşina olabilirsiniz ve diğerleri o kadar belirsiz olabilir ki şimdiye kadar zamanın kumlarında kaybolmuşlardır. Evan O’Hare’de ev sahibine katıl Perili Nesneler!

Dizinin yaratıcısı ve yönetmeni Jason D. Morris, senaryosunu Carly Street, Mark Francisco ve Jason D. Morris, yapımcılığını Shoni Alysse Cook, ortak yapımcılığını Jason Hewlett ve yönetici yapımcılığını Berge Garabedian yapıyor. Evan O’Hare tarafından sunulan dizi, San Anselmo, California’daki Antique Legacy’de çekildi.

Bu dokuzuncu bölüm Perili Nesneler, ve önceki bölümlerden ikisi aşağıda görülebilir. Bu tür içeriklerin diğer bölümlerini ve daha fazlasını görmek için şuraya gidin: Paranormal Ağ YouTube kanalıUFO’lar, musallatlar, kriptidler, eski mitler ve gizemler ve daha fazlası gibi şeylere adanmış! Kanalı kontrol ederken, haftalık yayınlarımızdan haberdar olmak için abone olun. Paranormal Network kanalı ve şovları hakkında daha fazla bilgiyi BURADA bulabilirsiniz.

Elinizde hiç lanetli bir eşyanız oldu mu? Aşağıda bir yorum bırakarak bize her şeyi bildirin!

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.