Prime Video, ilk fragmanını yayınladı Samiriyeli, Sylvester Stallone’un emekli bir süper kahramanı hayata geçirdiğini gören yeni bir film. Yardımıyla öfori Javon Walton, Stallone’un karakteri, daha büyük bir iyilik için suçla savaşmaya geri dönmeye ikna oldu.

Film, birçok suçun merkezi olan kurgusal Granite City’de geçiyor. Stallone, Granite City’de çalışan ve günlerini çöp kutularından değerli eşyaları alıp onlara yeni bir hayat veren çöpçü Joe smith’i canlandırıyor. Joe için, on üç yaşındaki Sam (Walton) ile yolları kesiştiğinde kesintiye uğrayan hoş bir varoluştur. Sam bir gün zorbalar tarafından saldırıya uğrar ve Joe, insanüstü bir güç gibi görünen bir güçle onları uzaklaştırarak müdahale eder. Bu karşılaşmadan sonra Sam, Joe’nun 25 yıl önce bir yangında öldüğüne inandığı bir süper kahraman olan Samaritan olduğuna ikna olur.

Bragi F. Schut’un senaryosundan Julius Avery tarafından yönetilen film, “süper kahraman filmlerine karanlık, yeni bir bakış.” Hikaye daha önce Schut, Marc Olivent ve Renzo Podesta tarafından Mythos Comics çizgi romanlarına uyarlanmıştı.

Film birkaç kez ertelendi ve 20 Kasım 2020, 11 Aralık 2020 ve 4 Haziran 2021’de sinemalarda vizyona girmesi planlandı. Bu program değişikliklerinden sonra filmin vizyona gireceği açıklandı. 26 Ağustos 2022Prime Video aracılığıyla.

Fragmanı beğendiniz mi? Samiriyeli Prime Video’yu açar 26 Ağustos 2022.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.