İsviçrex İsviçre’nin en popüler yaşam tarzı markalarından biridir ve markanın özünde üstün kalite vardır. Sağlıklı yaşam, iyi bir yaşam kalitesine sahip olmanın önemli bir yönüdür. Aylık abonelik planlarıyla Swissx, size her ay örneklemeniz gereken Swissx ürünleriyle evde kutu teslimatı sağlar. Size hak ettiğiniz zindeliği sağlayacak tüm yasal zirveler!

Kenevir bitkisinden elde edilen doğal yağ, uykusuzluğa yardımcı olmak, stresi azaltmak, kaygıyla baş etmek ve ağrıyı hafifletmek gibi psikoaktif özelliklere sahip olmayan birçok faydaya sahiptir.

Her İsviçrex kutu özel gereksinimlerinize göre uyarlanmıştır. Kutu, Swissx CBD yağları, sabunlar, losyonlar, içilebilir maddeler, eklemler, çiçek içerir, kişinin tercihlerine bağlı olarak kutu ince ayar yapılabilir. Çeşitli ürünlerden oluşan bir kutu, kişiye çeşitli ürünleri deneme ve beğendiği ve tercih ettiği ürünleri seçme şansı verir.

Swissx TV erişimi olan aylık sağlıklı yaşam hediye kutusu satın alınabilir burada.

İsviçrexTV inanılması için deneyimlenmesi gerekir. 1000’den fazla akışlı Kanal ve 5 milyon İstek Üzerine Film. FilmOn tarafından desteklenen, gösterilerdeki Ses tanıma, sistemimizi size, Swissx Island Resorts’taki Üyelerimize özel olarak sunulan özel olarak seçilmiş ürün ve hizmetlerimizi sunmaya yönlendirecektir.

Swissx TV Streaming Player, harika sanatlara ve inanılmaz orijinal şovlara ve deneyimlere yatırım yapmak için inanılmaz orijinal içeriğe ve seçeneklere erişmenizi sağlar. Ünlü ve Uluslararası üyelerimizden öğreneceğiniz birçok sır var. Malibu, Karayipler ve Gstaad İsviçre’deki evinde ünlü gala etkinliklerine davet ediyor.

İsviçrex CBD, arıların poleni ve hindistancevizi dahil olmak üzere uçucu yağların organik bir karışımından yapılan organik yetiştirilmiş kenevirden elde edilir. Antioksidanlar açısından zengindir ve birçok sağlık ve zindelik faydasına sahiptir. Kronik ağrı, depresyon ve kaygıyı hafifletmeye yardımcı olan popüler bir doğal ağrı ilacı olarak kullanılır.

Benzer makaleleri buradan okuyun.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.