kabare ve konser haberleri

Jerome Kern Classics’te kimin şarkı söyleyeceğini görün şarkı kitabı pazar günleri konserler

Deborah Grace Winer, Jazz at Lincoln Center’da performanslara ev sahipliği yapacak.

margo seibert

şarkı kitabı pazar günleri, Deborah Grace Winer tarafından yaratılan ve sunulan, 13 Ağustos’ta Jazz at Lincoln Center’s Dizzy’s Club’da devam edecek Yardım edemem ama Jerome Kern’i seviyorum 17:00 ve 19:30

Moderatörlüğünü ve küratörlüğünü son zamanların şarkılarını yorumlayan Winer üstleniyor gösteri teknesi Besteci çekirdeği caz şarkıcısı La Tanya Hall, Margo Seibert (Hareket halindeyken sallanmak), yükselen JALC yıldızı Robbie Lee ve Grammy ödüllü piyanist ve şarkıcı Billy Stritch (42. cadde). İkincisi ayrıca davulda Mark McLean, basta Neal Miner ve saksafonda Aaron Heck’in yer aldığı bir gruba liderlik edecek.

Ziyaretçiler, “I Won’t Dance”, “Long Ago and Far Away”, “I’m Fashioned”, “Pick Yourself Up”, “Can’t Help Lovin’ That Man” ve “Can’t Help Lovin’ That Man” ve “Can’t Help Lovin’ That Man” gibi temel klasikleri dinleyebilirler. ‘O Adamı Sevmeye Yardım Etme’. ve dahası.

Winer şöyle diyor: “Geçen yıl için çok minnettarız şarkı kitabı pazar günleri iki ayda bir müzisyenlerin, şarkıcıların ve seyircilerin bir araya geldiği buluşma noktası oldu. Her zaman konukseverdir ve harika müziğin yanı sıra asıl amacı eğlence, neşe ve topluluk duygusudur.”

Her iki performans da JALC’nin JazzLive uygulamasından canlı yayınlanacak.

Biletler sitede mevcuttur caz.org.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir