Daha önce Marvel’s’te yer alan J. August Richards SHIELD Ajanları Mike Peterson/Deathlok, karakteri MCU’ya geri getirmeye açık olacağını öne sürdü.

Richards’ın Mike Peterson’ı ilk olarak dizinin ilk bölümünde göründü. SHIELD Ajanları, daha sonra sibernetik Deathlok’a dönüştürülmeden önce. Phil Coulson ve SHIELD ajanlarına hem düşman hem de müttefik olarak hizmet ederek dizi boyunca birkaç kez görünmeye devam edecekti.

Çeşitli Marvel televizyon dizilerinden birkaç karakterin şimdi ana MCU’ya girmesiyle, J. August Richards, Deathlok rolünü yeniden canlandırma olasılığını ele aldı.

ComicBook.com ile yakın zamanda yapılan bir röportajda J. August Richards, MCU’ya dönüş olasılığını ele aldı ve Deathlok’un geri dönüşü için bir umut sundu.

Marvel rolünü yeniden üstlenmeyi düşünüp düşünmeyeceği sorulduğunda Richards, şimdiye kadar oynadığı hiçbir karakterle kendisinin “resmen işinin bittiğini” asla düşünmediğini söyleyerek bu olasılığa açık olduğunu doğruladı. Marvel ararsa Deathlok’u geri getirmeye hazır olacak gibi görünüyor.

J. August Richards, olası bir Deathlok dönüşü hakkında şunları söyledi:

“Oynadığım karakterlere o kadar bağlıyım ki. Kulağa klişe ya da başka bir şey gibi gelmeden, oynadığım hiçbir karakteri gerçekten bırakmadım çünkü ona Victor’da olduğu gibi çok fazla zaman, çaba ve enerji harcadım. [Dashkov, in Peacock’s Vampire Academy]. Şimdiye kadar oynadığım hiçbir karakter… resmen işim bitmedi mi?”

Son zamanlarda, Anson Mount ana akım MCU’ya girdi. Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strangeburada kısa ömürlü TV dizisinden Black Bolt rolünü yeniden canlandırdı. İnsanlarda. Bu arada Charlie Cox, Daredevil’in rolünü yeniden canlandırdı. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok ve gelecek birkaç MCU projesinde karakteri tekrar oynayacak.

İşte Marvel’in son sürümünün özeti, She-Hulk: Avukat:

“She-Hulk: Avukat, Jennifer Walters’ı, aynı zamanda 6 fit 7 inçlik yeşil bir hulk olan 30’lu tek bir avukatın karmaşık hayatında gezinirken takip ediyor.”

Marvel Stüdyoları’ She-Hulk: Avukat Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass ve Renée Elise Goldsberry.

yeni bölümleri She-Hulk: Avukat Disney Plus’ta her Perşembe prömiyeri. D23 ile ilgili en son haberler için bizi takip etmeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: Çizgi Roman.com

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.