Baş yapımcı ve yönetmen olan Shawn Levy yabancı şeyler ve yönlendirmek için ayarlanmış Ölü havuz 3son zamanlarda iki franchise arasındaki tuhaf bir geçişten bahsetti.

yabancı şeyler yakın zamanda Netflix’te dördüncü sezonunu yayınladı ve yaklaşan beşinci sezonuyla sonuçlanmaya hazırlanıyor. Bununla birlikte, franchise, şu anda eserlerde olan bir yan ürün ve bir sahne oyunu ile yavaşlama belirtisi göstermiyor. Bu sırada, Ölü havuz 3 Ryan Reynolds’un Merc with a Mouth’un yer aldığı, Marvel Sinematik Evreninde yer alacak ilk film olacak.

İki franchise arasındaki ortak nokta olarak, Shawn Levy geçtiğimiz günlerde “yabancı şeyler Sinematik Evren” bir Deadpool karşıdan karşıya geçmek.

Emmy kırmızı halısında Variety’ye konuşan Shawn Levy, yarışmayı genişletmek için planların yapıldığını doğruladı. yabancı şeyler Sinematik Evren ve kendisinin ve Ryan Reynolds’ın Deadpool’u Hawkins’e bir geziye çıkarmayı düşündüklerini öne sürdü.

“Evet, STCU’yu kuruyoruz ve şimdi onunla zaman geçiriyorum. [chief creative officer of Marvel Entertainment] Kevin Feige, bir evreni nasıl yöneteceğim konusunda çok şey öğreniyorum,” dedi Levy. yabancı şeyler Sinema Evreni. “Bu yüzden bu becerileri alıp STCU’ya uyguluyorum.”

Ryan Reynolds’un Deadpool dünyasına adım atma olasılığı sorulduğunda yabancı şeyleryönetmen açıkladı “Yeterince komik, Ryan [Reynolds] ve dünyada nasıl bir şey yapabileceğimizi anlamaya çalışıyordum. Deadpoolyabancı şeyler karşıdan karşıya geçmek. Henüz kırmadık ama masanın üzerinde.”

Levy, Marvel ve Netflix franchise’larının yolları kesiştiği konusunda şaka yapıyor olabilir, ancak bunu gerçekleştirebilecek biri varsa, o da o olurdu. Ve Deadpool’un dördüncü duvarı yıkma eğilimleri ve sürekliliklerden MCU’ya atlayışı göz önüne alındığında, bir yabancı şeyler karşıdan karşıya geçmek.

İşte Ryan Reynolds’ın özeti Ölü havuz 2:

Neredeyse ölümcül bir sığır saldırısından kurtulduktan sonra, şekli bozulmuş bir kafeterya şefi (Wade Wilson), Mayberry’nin en ateşli barmeni olma hayalini gerçekleştirmek için mücadele ederken aynı zamanda kayıp tat alma duygusuyla başa çıkmayı da öğrenir. Yaşam için baharatını ve bir akış kapasitörünü yeniden kazanmayı arayan Wade, ailenin, arkadaşlığın ve lezzetin önemini keşfetmek için dünyayı dolaşırken ninjalar, yakuza ve bir grup cinsel açıdan saldırgan köpekle savaşmak zorundadır. macera için yeni bir tat ve imrenilen kahve kupası Dünyanın En İyi Sevgilisi unvanını kazanmak.

Rhett Reese & Paul Wernick & Ryan Reynolds tarafından yazılan bir senaryodan David Leitch tarafından yönetilen, Ölü Havuz 2 Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, TJ Miller, Brianna Hildebrand ve Jack Kesy.

Ölü Havuz 2 artık 4K Ultra HD, Blu-Ray, DVD ve Digital HD’de mevcut. ile ilgili tüm son haberler için bizi takip etmeye devam edin Ölü havuz 3ve emin olun abone olmak Daha fazla video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: Çeşitlilik

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.