Shang-Chi oyuncusu Simu Liu, oyunun iptali üzerine Warner Bros.’u hedef alan bir şaka yaptı. Yarasa kız.

Bu haftanın başlarında Warner Bros. Discovery’nin iptal edildiği duyuruldu. Yarasa kız ve Kepçe! tatil perisi vergi indirimleri için. Her iki filmin de tamamlanmaya yakın olduğu ve DC Genişletilmiş Evren filmi ile ilgili olarak, haberler çevrimiçi olarak çok fazla incelemeye tabi tutuldu ve bu, şimdiden payını almış olan franchise için bir başka olumsuz basın anına yol açıyor. kötü PR. Şimdi, Shang-Chi oyuncusu Simu Liu, bu durumla ilgili ilginç bir şaka yaptı.

Simu Liu, resmi Twitter’ında, Warner Bros.’un iptal ettiği için açık bir şekilde alay konusu olan şu alaycı tweet’i paylaştı. Yarasa kız:

Bu şakayla ilgili ilginç olan şey, Simu Liu’nun güçler hakkında olumsuz konuşmaktan korkmadığını göstermesidir. Yayınlanmadan bir süre önce Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi, Disney CEO’su Bob Chapek’i filmin sinemalarda gösterime girmesinin ve sinema salonunun kısaltılmasının bir “deney” olduğu yönündeki yorumları nedeniyle eleştirdi. İptal edilmesinin ardından Warner Bros. Discovery pahasına yapılan bu şaka Yarasa kız Yaklaşan Greta Gerwig filminde oynayacağı düşünüldüğünde ilginç Barbiebu da WB Pictures tarafından dağıtılacak.

İşte özeti Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi:

“Simu Liu, Marvel Studios’un Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi’nde Shang-Chi olarak rol alıyor. Shang-Chi, gizemli On Yüzük organizasyonunun ağına çekildiğinde geride bıraktığını düşündüğü geçmişle yüzleşmek zorundadır.”

David Callaham tarafından yazılan bir senaryodan Destin Daniel Cretton tarafından yönetilen MCU filminin başrollerinde Simu Liu, Awkwafina, Meng’er Zhang, Fala Chen, Florian Munteanu, Benedict Wong, Michelle Yeoh, Ben Kingsley ve Tony Leung yer alıyor.

Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray DVD, Digital HD’de sahip olunabilir ve Disney Plus’ta yayınlanabilir. Öğrendiğimiz gibi MCU’nun geleceğiyle ilgili en son haberler ve Warner Bros. Discovery’nin iptal edilmesinden daha fazlası için bizi izlemeye devam edin. Yarasa kız, ve emin ol abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: heyecan

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.