Geçen ay Lionsgate’in romandan uyarlanan bir korku filmini finanse ettiğini öğrendik. sürüngenler (bir kopyasını al BURADA) ile İlk kan yazar David Morrell. O sırada Skylan Brooks’un (En Karanlık Zihinler) filmin oyuncularından biri olacaktı – ama Son tarih Brooks’un artık projeyle ilgilenmediğini bildirdi. Oynayacağı rolü, en çok Landon rolüyle tanınan Shane Paul McGhie üstleniyor. Sonrasında ve Çarpıştıktan Sonra. (McGhie daha sonra rolü Chance Perdomo’ya devretti. Biz düştükten sonra.)

sürüngenler hikayesini anlatıyor

Eski, tahtalarla kapatılmış, görünüşte terk edilmiş bir oteli araştırmayı planlayan bir grup genç şehir kaşifi, her fırsatta, efsanevi bir gizli hazinenin yanı sıra doğaüstü bir hazine bulmaya çalışan rakip bir düşman şehir kaşif grubu şeklinde her fırsatta tehlikeyle karşılaşıyor. herkesi mahveden varlık.

McGhie, Jake Manley’nin (rezil), Adeline Rudolph (Ölümcül Deney), Francesca Reale (yabancı şeyler), Laurence O’Fuarain (viking kaderi), Nicholas Hamilton (BT), Javier Botet (Büyücü 2) ve Kai Caster (Baxter’lar). Ayrıca rol arkadaşlarının oynayacağı karakterler hakkında da bilgimiz var: “Manley, Creepers’ın resmi lideri Rick’i oynayacak; Rudolph, grubun resmi olmayan lideri Diane’i ve Rick’in asi, meydan okuyan, dürtüsel kız arkadaşını oynayacak; Reale, bir parkur uzmanı ve kapalı oldukları her yerde kapıları açan ve herkesi dürüst tutan grubun anahtarı olan Cora’yı oynayacak; O’Faurain, gizemli, kara kara düşünen, bir sırrı olan ve söylediği kişi olmayan güçlü bir yabancı olan Balenger’ı oynayacak; Hamilton, rakip bir urbex grubu olan ve özellikle acımasız ve kısır olan Scavengers’ın lideri Tod’u oynayacak; Botet, etki alanı terk edilmiş Paragon Hotel olan doğaüstü Soluk Yaratık’ı oynayacak; ve Caster, bir zamanlar Creeper olan, ancak kodlarını kırdıktan ve rakip Scav’lere katılarak onlara ihanet ettikten sonra sürgüne gönderilen JD’yi oynayacak.”

McGhie’nin karakteri Vernon, “Cora’ya olan gerçek duygularını gizleme konusunda iyi bir iş çıkaramayan, bilgece çatlak bir teknoloji ineği olan 4. Creeper”. Aktörün diğer kredileri şunları içerir: Kutsal Yalanlar, Erkekler Ne İstiyor, Dolly Parton’ın Kalp Dizeleri, Son Vardiya, İnanılmaz Hikayeler, Milletvekili, ve Yeşil Yaprak.

sürüngenler daha önce 2005 komedisini yöneten Marc Klasfeld tarafından yönetiliyor. LA Riot Muhteşem ve yirmi yılı aşkın müzik videoları. Film bize Lionsgate ve Suretone Pictures’dan geliyor.

Shane Paul McGhie’nin hayranı mısınız? sabırsızlıkla mı bekliyorsun sürüngenler? Aşağıda bir yorum bırakarak bize bildirin.

sürüngenler

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.