Jonathan Creek, Alan Davies’in başrol oynadığı ödüllü bir İngiliz gizemli suç dramasıdır. Başlık karakteri Jonathan, bir sihirbazın yaratıcı danışmanı olarak çalışır ve keskin gözü, ayrıntılara dikkati ve mantıksal çıkarım yeteneği ile gizemleri çözmeye yardımcı olur. O bir tür inek ama aynı zamanda hızlı zekalı bir dahi. Gizem çözücü yaratıcı danışman, gizemleri çözmek için ortağı olarak bir araştırmacı suç yazarıyla birlikte çalışır. Bulmaca çözme konusunda doğal bir yeteneğe sahip ve her şeye, cevaba ulaşmak için bir araya getirilmesi gereken bulmacanın bir parçası olarak bakıyor. İmkansızı ortadan kaldırmaya ve geriye kalanların gerçek olması gerektiğine inanıyor.

Bu bölümde, Jonathan taşra yaşamına alışırken, görünüşte sakin olan taşra köyünün her türlü tuhaf ve rahatsız edici alt akıntıya ev sahipliği yaptığını keşfeder. Topluluk merkezinde bir seks skandalı patlak verir, kambur bir canavar papaz evinde sinsice gezinirken görülür ve ölümcül Japon knotweed daha büyük bir paniği tetiklemekle tehdit eder. Jonathan daha sonra bazı şaşırtıcı tahminlerde bulunan emekli bir medyumu ziyaret etmeye karar verir.

Jonathan Creek’in bu bölümü şuradan izlenebilir: FilmOn TV bugün 20:00 GMT’de. Daha sonra görüntülenebilir veya daha sonra kaydedilebilir ve görüntülenebilir. Canlı izlemek için zamanınız yoksa en sevdiğiniz TV programlarını kaydedin ve daha sonra istediğiniz zaman keyfini çıkarın.

Benzer makaleleri buradan okuyun.

FilmOn TV ile tüm dünyada gerçekleşen son olaylarla ilgili canlı haberleri ve en son güncellemeleri yakalayın. FilmOn TV, dünyanın her yerinden en iyi haber kanallarına erişim sağlar.

Daha fazlasını buradan okuyun.

FilmOn TV dünyanın dört bir yanından 600’den fazla Canlı TV Kanalına ve kapsamlı bir VOD film kitaplığına erişmenizi sağlar. FilmOn TV sosyal bir televizyon olmanın yanı sıra en iyi çevrimiçi televizyon izleme deneyimlerinden birini sunar. En sevdiğiniz TV programlarını veya canlı maçları izlerken sosyal olun, arkadaşlarınızla tartışın ya da sadece görüşünüzü diğer izleyicilerle paylaşın, herkesi yakınlaştırın ve tartışmayı başlatın. Canlı TV’yi açık izleyin FilmAçık web’de veya bir android veya iOS Uygulamasında. İngiltere, Avrupa, Afrika, Asya ve dünyanın geri kalanından canlı TV kanalları FilmOn TV’de mevcuttur.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.