için yeni bir afiş Kara Panter: Sonsuza Kadar WakandaSan Diego Comic Con’da yayınlanan merhum Chadwick Boseman’ı ve onun T’Challa tasvirini anıyor.

Chadwick Boseman, kanserle bir savaşın ardından 2020’de ne yazık ki vefat etti. İlk olarak Kara Panter T’Challa olarak ortaya çıkmıştı. Kaptan Amerika: İç Savaş ve bir solo filmde karakteri oynamaya devam etti ve iki parçalı İntikamcılar epik, sonsuzluk savaşı ve oyun sonu.

Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda Marvel’s Wakanda’nın diğer sakinlerine odaklanacak ve Chadwick Boseman’a saygılarını sunarak karakterinin Marvel Sinematik Evrendeki mirasını keşfedecek.

için yeni bir afiş Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda San Diego Comic-Con’da tanıtıldı ve Shuri, Nakia ve Ramonda, T’Challa’nın resminden önce bir Wakandan selamı verirken ciddi görünüyorlardı.

Filmin ilk fragmanı da SDCC’de gösterildi ve açıklandı Sonsuza Kadar Wakanda T’Challa’nın ölümünü ve onun en yakınları üzerindeki etkisini ele alacaktı. Dünya Chadwick Boseman’ı kaybetmiş olsa da, onun varlığının hala dünyada hissedileceği açık. Siyah Panter devamı.

Filmin Chadwick Boseman’ın Kara Panter’ini içeren yeni afişi aşağıda görülebilir:

Kara Panter’in mirası, görünüşe göre T’Challa’nın ötesinde devam edecek. Sonsuza Kadar Wakanda‘ın fragmanı yeni bir Kara Panter’in gelişini anlatıyor. Shuri ve Nakia hayranları arasında popüler teorileri kanıtlamış olsa da, ikonik siyah takım elbiseyi kimin benimseyeceği henüz belli değil.

İşte ilkinin özeti Siyah Panter:

Wakanda kralı babasının ölümünden sonra genç T’Challa, tahta geçmek ve kral olarak hak ettiği yeri almak için izole edilmiş yüksek teknolojili Afrika ülkesine geri döner. Ancak güçlü bir düşman yeniden ortaya çıktığında, T’Challa’nın kral ve Kara Panter olarak cesareti, Wakanda’nın ve tüm dünyanın kaderini riske atan zorlu bir çatışmanın içine çekildiğinde test edilir. İhanet ve tehlikeyle karşı karşıya kaldığında, düşmanlarını yenmek ve halkının güvenliğini ve yaşam biçimlerini güvence altına almak için Kara Panter’in tüm gücünü serbest bırakmalıdır.

Ryan Coogler’ın yönettiği MCU filminin başrollerinde Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Letitia Wright, Winston Duke, Angela Bassett, Forest Whitaker ve Andy Serkis yer alıyor.

Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda 11 Kasım 2022’de vizyona girecek. Yaklaşan MCU filmiyle ilgili en son haberler için bizi izlemeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal içerik için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.