Deadpool Yıldız Ryan Reynolds, Marvel antihero’nun MCU’ya yaklaşan gelişi için süper kahraman şekline geri döndüğünü açıkladı.

Disney’in Fox’un film stüdyolarını satın almasının ardından, X-Men ve Fantastik Dörtlü gibi Marvel karakterlerinin film hakları Marvel Stüdyolarına iade edildi. Deadpool’un eski grupla ilişkisi şu anlama gelir: Ölü havuz 3 Marvel Sinematik Evreninde geçecek.

Ryan Reynolds kısa süre önce eğitmen Don Saladino tarafından paylaşılan görüntülerde göründü ve Deadpool aktörünün yaklaşmakta olan devam filmi için spor salonuna gittiğini ortaya çıkardı, muhtemelen filme çekilmesini önerdi. Ölü havuz 3 yakında başlar.

Yakın tarihli bir Instagram gönderisinde, Don Saladino, Ryan Reynolds’a bir antrenman seansında eşlik ederken, “ve böylece başlıyor…” başlığıyla aktörün forma giydiğini ima ediyor. Ölü havuz 3.

Herhangi bir şüpheyi ortadan kaldırmak için Saladino, Deadpool’un ikonik kırmızı takımına ve ikili katanalara atıfta bulunan bir kırmızı nokta ve bir çift çapraz kılıç olmak üzere iki emoji ekledi. Hayranların neler bekleyebileceğine dair hiçbir ayrıntı verilmese de Ölü havuz 3Reynolds üretimin başlaması çok yakınsa antrenman yapmazdı.

Saladino’nun Ryan Reynolds’ın resimlerine göz atın Ölü havuz 3 aşağıdaki eğitim:

Marvel Studios’a taşındığından beri, yazarlar Paul Wernick ve Rhett Reese, filmin hikayesi ve senaryosu üzerinde Ryan Reynolds ile birlikte çalışıyorlar. Ölü havuz 3. Marvel Studios başkanı Kevin Feige geçtiğimiz günlerde Marvel’in yükselmeyi umduğunu söyledi Ölü havuz 3 diğer MCU serilerindeki üç seride olduğu gibi.

İşte bir önceki filmin özeti, Ölü havuz 2:

Neredeyse ölümcül bir sığır saldırısından kurtulduktan sonra, şekli bozulmuş bir kafeterya şefi (Wade Wilson), Mayberry’nin en ateşli barmeni olma hayalini gerçekleştirmek için mücadele ederken aynı zamanda kaybolmuş tat alma duygusuyla başa çıkmayı da öğrenir. Yaşam için baharatını ve bir akış kapasitörünü yeniden kazanma arayışında olan Wade, ailenin, arkadaşlığın ve lezzetin önemini keşfetmek için dünyayı dolaşırken ninjalar, yakuza ve cinsel açıdan saldırgan bir köpek sürüsüyle savaşmalıdır. macera için yeni bir tat ve imrenilen kahve kupası World’s Best Lover ünvanını kazanmak.

Rhett Reese ve Paul Wernick ve Ryan Reynolds tarafından yazılan bir senaryodan David Leitch tarafından yönetilen, Ölü Havuz 2 başrollerde Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz, TJ Miller, Brianna Hildebrand ve Jack Kesy var.

Ölü Havuz 2 4K Ultra HD, Blu-Ray, DVD ve Digital HD’de mevcuttur. Marvel Studios’tan gelecek devam filmiyle ilgili en son haberler için bizi takip etmeye devam edin ve abone olmak Daha fazla video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: Instagram

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.