Rocky Balboa oyuncusu Sylvester Stallone bu durumdan memnun değil. Ejderha yan haber.

Sylvester Stallone için, Kayalık film serisi, onu zamanının en büyük yıldızlarından biri olarak gerçekten haritaya koyan şeydi. Aynı zamanda yazdığı ilk film 1976’da gösterime girdi ve En İyi Film Akademi Ödülü’nü alarak bir klasik haline geldi ve beş devam filmi ve bir devam filmi/yan yapım serisi ortaya çıkardı. İnanç. Şimdi, Ivan ve Viktor Drago merkezli bir yan ürünün yapım aşamasında olduğu söyleniyor, ancak Stallone bundan memnun değil.

Son haftalarda, Sylvester Stallone, yapımcı Irwin Winkler ile filmin hakları konusunda yaptığı halk savaşı nedeniyle manşetlere çıktı. Kayalık yanı sıra franchise İnanç. Konuyla ilgili haberlerle Ejderha Stallone, Irwin Winkler ile yaşadığı hayal kırıklıklarına hiçbir yumruk atmadı:

İlk yaratılışına gelince Kayalık, yıldıza/yazara hem senaryosu hem de oyunculuk ücretleri için yaklaşık 75.000 dolar ödendi. Ayrıca yaklaşık 10 net puan kazandı ve bu dikkate alındığında, orijinal film için kendisine yaklaşık 2,5 milyon dolar ödendi. Akademi Ödülü adayı kısa süre önce resmi Instagram hesabından 91 yaşındaki yapımcı Irwin Winkler’ı “haklarından geriye kalanları” sormaya çağırdı. o zamandan beri silinen bir gönderide franchise. Konuyla ilgili haberlerle Ejderha Spinoff, Stallone ve Winkler arasındaki bu dramanın bir anlaşmaya varılana kadar şimdilik devam edeceği açık.

Rocky Balboa ve Ivan Drago en son Ankara’da görüldü. İnanç II. İşte özeti:

Hayat, Adonis Creed için bir denge unsuru haline geldi. Kişisel yükümlülükler ve bir sonraki büyük dövüşü için eğitim arasında, hayatının meydan okumasıyla karşı karşıya. Ailesinin geçmişiyle bağları olan bir rakiple yüzleşmek, ringdeki yaklaşmakta olan savaşını yalnızca şiddetlendirir. Rocky Balboa her şeyde yanında ve birlikte Rocky ve Adonis ortak miraslarıyla yüzleşecek, neyin uğruna savaşmaya değer olduğunu sorgulayacak ve hiçbir şeyin aileden daha önemli olmadığını keşfedecekler. Creed II, sizi en başta neyin şampiyon yaptığını yeniden keşfetmek için temel bilgilere geri dönmek ve nereye giderseniz gidin geçmişinizden kaçamayacağınızı hatırlamakla ilgilidir.

Cheo Hodari Coker ve Sylvester Stallone tarafından yazılan bir senaryodan Steven Caple Jr. tarafından yönetilen, inanç II yıldızlar Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Phylicia Rashad, Dolph Lundgren, Wood Harris, Andre Ward ve Buddy Marcelle.

inanç II DVD, 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray ve Digital HD’de mevcuttur. ile ilgili en son haberler için bizi takip etmeye devam edin Ejderha ve geleceği Kayalık franchise ve emin olun YouTube kanalımıza abone olun Daha fazla video içeriği için.

Kaynak: Instagram

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.