Birçok TV romantizmi, önce arkadaş veya tanıdık olan karakterler arasında olur. Sophie ve Jesse, anlaşmazlığa düşmeden önce birbirlerini tanırlar. Babanla Nasıl Tanıştım ve Belly, Jeremiah ve Conrad’a aşık olur. Güzelleştiğim Yaz. Ancak diğer zamanlarda, çok fazla duygusal, dramatik sahne içerdiğinden etkili olan, düşman-sevgili kinayesi kullanılır.


Redditörler, tanıştıklarında birbirlerinden hoşlanmayan ve birbirlerini asla meşru bir aşk ilişkisi olarak görmeyen en iyi çiftleri tartıştı. Zaman geçtikçe, bu karakterler birbirlerini farklı, daha olumlu bir ışıkta görüyor ve hayranların hala hatırladığı epik aşk hikayeleri yaşıyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Buffy ve Spike (Buffy The Vampire Slayer)

Redditor kemanyapraklı yayınladı”Vampir avcısı Buffy ‘Will They will not They’ yapan ve birden fazla sezona yayılan, tekrar eden bir kahraman ve kötü adam var.”

Birçok önemli Buffy ve Spike bölümü vardır ve hayranların bu ilişkiye katılıp katılmadıkları konusunda çeşitli görüşleri vardır. Buffy Summers’ın en başından beri Spike’tan nefret etmekten başka seçeneği yoktur, çünkü o elbette kötü bir vampirdir, ancak zaman geçtikçe Spike onun başka bir yanını görür.

Logan ve Veronica (Veronica Mars)

Süre veronika mars Başlık karakterinin genç bir dedektif olarak geçirdiği zamana odaklanıyor, Veronica kasabasındaki birçok insan için kafa karıştırıcı gizemleri çözmeye yardımcı oluyor, gençlik draması ayrıca birkaç harika ilişki içeriyor. Redditor 30rockplaza “Veronica ve Logan”, birbirlerinden hoşlanmayan ve sonra güçlü duygular geliştiren bir çiftin güzel bir örneğidir.

Logan Echolls, Veronica’nın erkek arkadaşı Duncan Kane’in iyi arkadaşı olabilir, ancak Logan ve Veronica birbirlerinden nefret ederler ve seri sona erdiğinde birbirlerine bağlanacaklarını, ortak bir zemin bulacaklarını ve birbirlerinin ruh ikizi gibi hissedeceklerini asla hayal etmezler. Karakterler diğer insanlardan farklı hissediyor ve bu onları birbirine bağlıyor.

Ben ve Devi (Hiç Sahip Olmadım)

Redditor cn_219 dedi ki “Hiç Olmadım” büyük bir düşman-sevgili hikayesi içeriyor. Akıllı ve eğlenceli ana karakter Devi Vishwakumar, sınıf arkadaşı Ben Gross’a dayanamıyor, ancak 1. sezonun sonunda ikisi birbirini farklı bir ışıkta görmeye başladı.

Ben’in Devi’nin hayatındaki yeri, gelişiminin ve büyümesinin önemli bir parçasıdır. Devi, babasının ölümünün yasını tutmakla ve popüler olmaya çalışırken, Ben’in iyi kalpli biri olduğunu ve onun üzerinde iyi bir etkisi olduğunu fark eder.

Darcy ve Elizabeth (Gurur ve Önyargı)

Jane Austen’in sevgili romanı her zamanki gibi güncelliğini koruyor. Redditor tereyaglikedi “Elizabeth Bennet/Fitzwilliam Darcy” bu mecazın nasıl kullanılabileceğinin mükemmel bir örneğidir. Hayran devam etti, “Gurur ve Önyargı benim gözümde aşıkların en büyük düşmanı hikayesidir.”

Elizabeth, hayatı kendi şartlarına göre yaşamak isteyen ve Bay Darcy’yi kendini beğenmiş ve berbat bulan güçlü bir karakterdir. İlk başta düşündüğünden daha iyi bir aşk ilgisi olduğunu fark eder ve iyi geçinip birlikte olmanın bir yolunu bulurlar.

Pacey ve Joey (Dawson’s Creek)

Joey Potter’ın potansiyeli varken Dawson’s Creek Pacey Witter ile olan aşk hikayesi ilgi çekici ve akılda kalıcı. Redditor xxmalmlkxx “Joey ve Pacey Dawson’s Creek birbirlerine karşı oldukça tuzluydu” ve ekledi, “Bu sevimli bir romantizm.”

Joey uzun süre Pacey’i Dawson Leery’nin küstah ve olgunlaşmamış en iyi arkadaşı olarak görür ve Pacey’in onunla ilgilenebileceğini asla düşünmez. Birlikte daha fazla zaman geçirdikçe, her iki karakter de birbirini daha iyi anlar ve ikisinin de diğerlerinin düşündüğünden daha esprili, zeki ve daha şefkatli olduğunu görür.

Sookie ve Eric (Gerçek Kan)

İçin Redditor PrensesRapBattles“Eric/Sookie açık Gerçek kan“Birbirleri hakkında fikirlerini değiştiren bir çift. Hayran, “4 sezonluk bir yavaş yanık ve bu yüzden izlemeye değer” yazdı.

Sookie Stackhouse ve Eric Northman, özellikle bir vampir olduğu için aşık olacak son karakterler gibi görünüyor. 3. sezonda, Eric’in Sookie’nin bir peri olduğunu ve Sookie’nin ona güvenebileceğini ve birbirlerini ne kadar önemsediklerini kanıtlayabildiğini fark etmesiyle romantizmi kızışıyor.

Schmidt ve CeCe (Yeni Kız)

Yeni kız çoğunlukla Jess Day ve Nick Miller’ın uzun süreli romantizmiyle ilgili olabilir, ancak CeCe Parekh Schmidt’e aşık olur. Redditor DonRicardo 1958 “Cece, Schmidt’ten kesinlikle nefret ediyor. Yeni kız başlar. Sonunda onunla evlenir.”

Karakterlerin ilginç bir dinamiği var ve birbirleri için iyiler, birbirlerini dengeliyorlar ve karşıtların çekebileceğini kanıtlıyorlar. CeC daha sorumlu ve olgun ve Schmidt daha çok eğlenceyle ilgili ve son sezona bir kıvılcım ekleyen akıllı ve neşeli Ruth da dahil olmak üzere evlenip çocuk sahibi olduklarını görmek çok tatlı.

Wade ve Zoe (Hart Of Dixie)

Dixie Hart küçücük bir kasabada geçen büyüleyici bir dizidir ve aynı zamanda birbirlerinden hoşlanmaya başlayan karakterler arasında zorlayıcı bir dinamiğe sahiptir. Redditor kroşe yoluhpff bunu bir ile karşılaştırdı Harry Potter ilişki, yazarlık, “Zoe Hart ve Wade Kinsella bende tüm Dramione havasına sahip.”

Zoe, Wade’i uzun süre aşık biri olarak görmez ve başta ondan hoşlanmaz görünür ve onun olumlu özelliklerini görmesi biraz zaman alır. sonunda Dixie HartZoe, küçük bir kasabada mutlu olabileceğini ve doktor olma sevgisini sıcak bir topluluğun parçası olmakla dengeleyebileceğini fark etti.

Ben ve Leslie (Parklar Ve Dinlenme)

Redditor venusdansları paylaştı Parklar ve Rekreasyon “Leslie ve Ben düşman olarak başlıyorlar” yazan bir düşman-sevgili ilişkisi var. Leslie Knope, ilk başta Ben Wyatt’ın büyük bir hayranı değil çünkü ondan para biriktirmek için insanları kovmasını istiyor ve Leslie buna üzülüyor.

Ben ve Leslie’nin sitcom kinayelerinin ve klişelerin ötesine geçen özellikle ilginç ve derin bir ilişkisi var. İşlerine duydukları coşkuyla mücadele ederler ve her birinin istediklerini birlikte olmakla dengeleme ihtiyacı duyarlar.

Emma ve Kanca (Bir Zamanlar)

Emma Swan, Kaptan Hook’a aşık oldu Bir Zamanlar, bu kesinlikle beklenmedik bir ilişki. Redditor avatarbuffy dedi ki, “Hook ve Emma’dan Bir Zamanlar aşık çift için iyi bir düşmandır.”

2. sezonda Emma, ​​Storybrooke’a geri dönmeye odaklanır ve Hook ile onun yolunda bir engel olduğunu varsayarak tartışır. Ama bunun yerine, Emma ve Hook birbirlerini ne kadar önemsediklerini anlarlar ve aşk hikayeleri onun büyülü yolculuğunun bir parçası haline gelir. Karakterlerin ilk öpüşmesi çok romantiktir.

SONRAKİ: Bu Ay Netflix’te İzlenecek En İyi 10 TV Şovu

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.