Peter Jackson, senaryoları hiç almadığını açıkladı Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri Amazon onları paylaşacaklarını söyledikten sonra.

Peter Jackson, her ikisini de yönettikten sonra Orta Dünya’da bolca zaman geçirdi. Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemeler. Franchise, bugüne kadarki en iddialı televizyon şovunu yaratan Amazon’da. Güç Yüzükleri.

Başarısız Bir Amazon Teslimatı

Peter Jackson daha önce Amazon’un ne yaptığını görmekten heyecan duyduğunu belirtmişti. Yüzüklerin Efendisi. Gösterinin geliştirilmesi sırasında bir noktada Amazon, senaryoları tamamlandıktan sonra kendisine göndereceklerini söyleyerek girdisini istedi. Ancak, Jackson paylaştı Hollywood Muhabiri‘s İş senaryoların hiç gelmediği podcast:

“Bana katılmak isteyip istemediğimi sordular – [writer-producer Fran Walsh] ve ben – ve ben ‘Bu, senaryoyu görmeden cevaplanması imkansız bir soru’ dedim, ‘İlk birkaç senaryoyu alır almaz size göndereceğiz’ dediler. Ve senaryolar hiç ortaya çıkmadı. Son duyduğum şey bu, ki bu iyi. Hiç şikayet yok.”

İşte özeti Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri:

Bu destansı drama, JRR Tolkien’in The Hobbit ve The Lord of the Rings’indeki olaylardan binlerce yıl önce geçiyor ve izleyicileri büyük güçlerin kurulduğu, krallıkların zafere yükseldiği ve yıkıldığı, beklenmedik kahramanların ortaya çıktığı bir çağa geri götürecek. test edildi, umut en ince iplere asıldı ve Tolkien’in kaleminden dökülen en büyük kötü adam tüm dünyayı karanlıkta kaplamakla tehdit etti. Göreceli bir barış zamanında başlayan dizi, kötülüğün Orta Dünya’da uzun süredir korkulan yeniden ortaya çıkışıyla yüzleşirken hem tanıdık hem de yeni bir karakter topluluğu izliyor. Dumanlı Dağlar’ın en karanlık derinliklerinden, elf başkenti Lindon’un görkemli ormanlarına, nefes kesen ada krallığı Númenor’a ve haritanın en uzak noktalarına kadar bu krallıklar ve karakterler, uzun zaman sonra yaşayacakları miraslar oluşturacaklar. gittiler.

Amazon Studios üretiyor Güç Yüzükleri Tolkien Estate and Trust, HarperCollins ve New Line Cinema ile işbirliği içinde. JD Payne ve Patrick McKay, dizinin baş yapımcıları ve yürütücü yapımcıları olarak görev yapıyor.

Gösterinin kadrosu Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, ve Daniel Weyman.

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 2 Eylül’de Amazon Prime Video’da prömiyer yapacak. Yaklaşan diziyle ilgili en son haberler için bizi izlemeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: Hollywood Muhabiri

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.