Oyunculuk Efsanesi Paul Sorvino 83 Yaşında Vefat Etti! HUZUR İÇİNDE YATSIN.

İnsanlar raporlar.

Paul Sorvino, Üretken İyi Adamlar Oyuncusu ve Tony Adayı, 83 Yaşında Öldü

Pazartesi günü 83 yaşında hayatını kaybeden aktör Paul Sorvino’nun eşi Dee Dee Sorvino, “Kalplerimiz kırık” diyor.

Paul Sorvino öldü. 83 yaşındaydı.

Üretken oyuncu, bir açıklamaya göre Pazartesi sabahı eşi Dee Dee Sorvino ile birlikte öldü.

Aktörler Mira Sorvino ve Michael Sorvino’nun babası olan Paul, “doğal sebeplerden öldü ve son birkaç yıldır sağlık sorunlarıyla uğraştı” açıklaması ortaya çıkıyor.

Dee Dee, yayında “Kalplerimiz kırık” diyor. “Asla başka bir Paul Sorvino olmayacak, o hayatımın aşkıydı ve ekranı ve sahneyi süsleyen en büyük sanatçılardan biriydi.”

Twitter’da “Tamamen harap oldum” diye ekledi. “Hayatımın aşkı ve gelmiş geçmiş en harika adam gitti. Kalbim kırık ❤️❤️❤️.”

54 yaşındaki Mira, “Babam büyük Paul Sorvino vefat etti” diye tweet attı. O en harika babaydı. Onu çok seviyorum. Yükselirken sana yıldızlara sevgi gönderiyorum baba.”

Oyuncu en iyi Paulie Cicero’yu oynadığı Goodfellas’taki rolü ve Law & Order televizyon dizisindeki NYPD Çavuş Phil Cerreta rolüyle tanınır.

Paul ayrıca yıllar boyunca Romeo + Juliet, Reds, A Touch of Glass, Nixon ve The Rocketeer gibi başka projelerde de rol aldı.

Bir karakter oyuncusu olan Paul, The Firm, Star Trek: The Next Generation, Repo! Genetik Opera, Kurallar Uygulanmaz ve daha fazlası.

Yayına göre, Paul aynı zamanda bir opera şarkıcısı, yazar ve heykeltıraştı. Jason Miller’ın 1972 Broadway oyunu That Championship Season’daki performansıyla Tony adaylığı aldı.

Mira geçenlerde, Nisan ayında 83. doğum günü için babasına haraç ödedi ve çiftin siyah-beyaz bir nostaljik görüntüsünü yayınladı.

Aktris, “Babam Paul Sorvino’ya çok mutlu bir doğum günü” yazdı. “Seni çok özledim ve çok yakında şahsen birlikte olmayı umuyorum!”

Mira, Paul’ün oğlu Michael ve kızı Amanda’yı paylaştığı ilk eşi Lorraine Davis ile kızıdır.

Açıklamaya göre, 2014 yılında evlendiği eşi Dee Dee, üç çocuğu ve beş torunu tarafından hayatta kalan Paul, Los Angeles’taki Hollywood Forever Mezarlığı’na defnedilecek.

IP ekibi adına, Paul Sorvino’nun ailesine, arkadaşlarına ve hayranlarına başsağlığı diliyorum.

Etiketler: Paul Sorvino, RIP

Yazar hakkında

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.