Christopher Nolan’ın ilk teaser fragmanı oppenheimer Cillian Murphy’yi atom bombasının babası olarak gösteren çevrimiçi yayınlandı.

Teaser, geriye doğru sayan bir saate sahiptir. oppenheimergelecek yıl piyasaya sürülecek. Sadece Twitter’da canlı bir döngü üzerinden izlenebilir, klipler üzerinde görünen geri sayım, aslında filmin yayınlanmasına kadar geçen süreyi tam olarak gösterir.

Fragman, Cillian Murphy’nin J. Robert Oppenheimer’ının kliplerini ve ateş toplarının görüntülerini filmin kadrosunun diğer üyelerinin seslendirmesiyle eşleştirirken, filmden çok az şey ortaya çıkarsa da, atom bombasını yapan adamın hikayesi için uğursuz bir ton oluşturuyor.

için ilk teaser oppenheimer Filmin resmi Twitter sayfasından izlenebilir ve ünlü fizikçi olarak Cillian Murphy’ye ilk bakışı sunar.

Christopher Nolan, ölçeği ve ilk teaser fragmanı ile tanınır. oppenheimer izleyicilere, yönetmenin son dönem çalışmalarının çoğu gibi, filmin de IMAX kameralarında çekildiğini hatırlatıyor. Gösterilen görüntülerin çoğu – ağır çekim ateş topları hariç – siyah beyazdır. Filmin bu şekilde, renk seçici kullanılarak sunulması muhtemel görünüyor.

ilkini izle oppenheimer teaser aşağıda:

oppenheimer yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Cillian Murphy’ye Robert Downey Jr., Florence Pugh ve Gary Oldman eşlik ediyor. Fragmanda kimin sesinin duyulabileceği belli değil, ancak son satır – “Dünyayı hareket ettiren adam” – kulağa Downey Jr.’ın Lewis Strauss’undan geliyormuş gibi geliyor.

oppenheimerOyuncu kadrosunda J. Robert Oppenheimer rolünde Cillian Murphy, Lewis Strauss rolünde Robert Downey Jr., Leslie Groves Jr. rolünde Matt Damon, Kitty Oppenheimer rolünde Emily Blunt, Florence Pugh, Gary Oldman, Rami Malek, Benny Safdie, Josh Hartnett, Dane DeHaan, Jack Quaid, Alden Ehrenreich, David Krumholtz, Kenneth Branagh, Jason Clarke, Josh Peck ve Matthias Schweighofer.

oppenheimer 21 Temmuz 2023’te vizyona girecek. Yaklaşan Christopher Nolan filmiyle ilgili en son haberler için bizi izlemeye devam edin ve abone olmak Gelecekte daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.