İnsanlar, hayatta kendileri için en önemli olan kişiyi korumak için alacakları önlemleri düşünmek zorunda kaldıklarında bir kırılma noktasıyla karşı karşıya kalabilirler. Aktör Joey Bicicchi ve aktris Maia Mitchell’in yakında çıkacak olan gerilim filmi ‘No Way Out’ta Nick ve Tessa karakterleri için durum kesinlikle böyle.

Vertical Entertainment filmi yarın 12 Ağustos’ta sinemalarda ve VOD ve Digital’de yayınlayacak. Aksiyon suç dramasının dağıtımının şerefine, ShockYa bu filmden özel bir klibin prömiyerini yapıyor.

‘No Way Out’un yapımcılığını Keith Kjarval yazıp, yapımcılığını Bicicchi ve Mitchell üstlendi. Guy Burnet, Katelyn Pippy, Ronnie Gene Blevins ve Jeff Adler’ın da rol aldığı filmin yönetmenliğini Azi Rahman üstleniyor.

‘No Way Out’, Los Angeles’a taşındıktan kısa bir süre sonra özgür ruhlu Tessa’ya aşık olan yetenekli fotoğrafçı Nick’i takip ediyor. Kaliforniya’ya vardığında, onu yüksek modanın hızlı dünyasıyla tanıştırır.

Seks, uyuşturucu ve dizginsiz hayranlığın baştan çıkarılmasıyla beslenen aşkları, ondan hayal edilemez olanı yapmasını istediğinde saplantıya dönüşür. Karanlık bir gerçek ortaya çıktığında, genç aşıklar, ahlakın sınırlarını bulandıran ve şu soruyu akla getiren bir intikam ve yıkım yoluna düşer: Sevdiğiniz için ne kadar ileri gidersiniz?

Aktris Maia Mitchell ve aktör Joey Bicicchi, Vertical Entertainment’ın gerilim filmi ‘No Way Out’ta rol alıyor.

Özet

ShockYa'nın Özel 'Çıkış Yolu Yok' Klibi

Başlık

ShockYa’nın Özel ‘Çıkış Yolu Yok’ Klibi

Tanım

ShockYa, Maia Mitchell ve Joey Bicicchi’nin başrollerini paylaştığı, yönetmen Azi Rahman’ın gerilim filmi ‘No Way Out’tan özel bir klibin prömiyerini yapıyor.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.