Sürükleyici cinayet gizemlerini, iyi bir dedektiflik çalışmasını ve tahminlerde bulunmanızı sağlayan bir diziyi seviyorsanız, Müfettiş Morse mutlaka izlemelisiniz. Başmüfettiş Morse rolünde John Thaw ve Çavuş Lewis rolünde Kevin Whately yer alıyor. Morse, düşünceli doğası, züppe mizacı, bahşiş düşkünlüğü, klasik müzik sevgisi, şiir ve şifreli bulmacalar ile tanınır. İngiltere’de Oxford’da geçen Morse ve Lewis, birlikte karmaşık gizemleri çözüyor. Müfettiş Morse, tüm dedektif severlerin izlemesi gereken bir yapım. En şifreli ipuçlarını ve en karmaşık gizemleri kolayca çözen Müfettiş Morse’a aşık olmamak elde değil, en iyi suç dramalarından biridir.

Bu bölümde, Morse ve Lewis, yakın zamanda amirine sınav sendikasındaki birinin sırları sattığından şikayet eden sağır bir Oxford denetçisi Nicholas Quinn’in ölümünü araştırıyor. Quinn siyanür zehirlenmesinden öldü, ancak Morse intihara değil cinayetine ikna oldu. Önde gelen ikinci bir üye öldürüldüğünde, Morse içten diğer üyelere katili arar. Bulduğu şey, bir aldatma ve ofis zina labirentidir.

Müfettiş Morse’un bu bölümü itv 3’te yayınlanıyor FilmOn TV bu gece 19:05 EST’de.

Benzer makaleler için burayı okuyun.

Crypto ve NFT şu anda çok sıcakken, FilmOn TV başlattı Kripto ve NFT Crypto pazarlarından ve NFT’lerden en son haberleri ve güncellemeleri getiren kanallar. FilmOn TV aracılığıyla Swissx NFT Club’a abone olun ve popüler yaşam tarzı markasından güzelliklerle dolu bir sağlıklı yaşam kutusu alın İsviçrexözel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir.

FilmOn TV sosyal bir televizyon olmanın yanı sıra en iyi çevrimiçi televizyon izleme deneyimlerinden birini sunar. En sevdiğiniz TV şovlarını veya canlı maçları izlerken sosyal olun, arkadaşlarınızla tartışın veya sadece görüşünüzü diğer izleyicilerle paylaşın, herkesi yakınlaştırın ve tartışmayı başlatın. Canlı TV’yi açık izleyin FilmAçık web’de veya bir android veya iOS Uygulamasında. FilmOn, dünya genelinde 600’den fazla Canlı TV kanalına erişim sağlar ve aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir film ve video kitaplığına sahiptir. İngiltere, Avrupa, Afrika, Asya ve dünyanın geri kalanından canlı TV kanalları FilmOn TV’de mevcuttur.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.