Godzilla vs. Kong 2’nin olay örgüsü özeti, MonsterVerse’in sonunda Godzilla: King of the Monsters’ın en büyük ifşasını keşfetmek üzere olduğunu vaat ediyor.


için bir arsa özeti Godzilla, Kong’a Karşı 2 MonsterVerse’in sonunda karşılığını verdiğini kanıtlıyor Godzilla: Canavarların Kralı’ en büyük ifşa Adam Wingard tarafından yönetilen MonsterVerse’deki beşinci bölümün içinde kurulan gizemleri keşfetmesi bekleniyor. Godzilla, Kong’a karşı. Bununla birlikte, şansın, içinde görülen unsurları keşfetme olasılığı yüksektir. Canavarların Kralı ilave olarak.


Unutulmuş bir sualtı şehri konseptini tanıttıktan sonra Canavarların Kralı, MonsterVerse karakterlerini Hollow Earth dünyasına alarak kavramla daha derine indi. Kong’un atalarının topraklarına yaptığı yolculuk, Jules Verne’in 1928’de tasavvur ettiğine benzer güzel bir yeraltına bir bakış sağladı. Dünyanın Merkezine Yolculuk. Tabii ki Godzilla vs. Kong’un hikayesi için ne kadar önemli olsa da, filme çok fazla ekran süresi vermek için çok geç gösterildi. Sonuç olarak, birçok soru cevapsız kaldı. Bununla birlikte, arsa özeti Godzilla, Kong’a Karşı 2 Devam filminin Hollow Earth ile önceki filmin kaldığı yerden devam edeceğini açıkça ortaya koyuyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İLGİLİ: Anguirus’un MonsterVerse İlk Çıkışı Godzilla ile Değil Kong ile Olabilir

dan bir satır Godzilla, Kong’a Karşı 2 özet merakla önemli bir ana dokunuyor Canavarların Kralı. Yeni filmin ortaya çıkaracağı söyleniyor”bu olağanüstü varlıkların yaratılmasına yardımcı olan ve onları sonsuza dek insanlığa bağlayan efsanevi savaş”. Bu, Titan Savaşı’nın Hollow Earth’te gerçekleşmesine rağmen, insanların filmin geçmişin keşfine dahil olacağını gösteriyor. Bu, Hollow Earth insanlarının varlığını ortaya çıkaran film olan Canavarların Kralı’na geri dönüyor. Bu, MonsterVerse için büyüleyici bir keşifti ve filmin çıkışından bu yana yeterince araştırılmamış bir şeydi.


İçi Boş Dünya İnsanları Titanlara Nasıl Bağlanır?

Keşfedilenlere dayanarak Canavarların Kralı, Binlerce yıl önce insanların Titanlarla barış içinde bir arada yaşadıkları ve hatta Godzilla da dahil olmak üzere bazılarına taptıkları şimdi anlaşıldı. Godzilla vs. Kong MonsterVerse tarihinin bu özel yönüne girmekten kaçındı, ancak filmin romanlaştırması aslında onu biraz araştırdı. Görünüşe göre Jia’nın halkı, Boş Dünya’da Kong ile birlikte yaşayan insanların torunları. Godzilla onları evlerinden kovduğunda atalarıyla birlikte Kafatası Adası’na taşınmış gibi görünüyorlar.

Hem Godzilla hem de Kong’un kendi tapanları olduğundan, insanların MonsterVerse’in antik tarihinde Titanlar kadar bölünmüş olması mümkündür. Eğer öyleyse, Titanlar birbirleriyle savaşırken, onların uygarlıkları da savaşta olabilir. Hollow Earth’ün insanlarını birbirinden ayıran ve Titanlarla olan ilişkilerine dair daha fazlasının, iki itibari canavarın beyaz perdeye geri döndüğünde açıklanması bekleniyor. Godzilla, Kong’a Karşı 2.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.