Steve Carell sonsuza dek olarak bilinecek Ofisler Michael Scott ama son zamanlarda Hulu’daki rolüyle övülüyor. Hasta. Carell’i korku ve gerilimle dolu dramatik bir dizide görmek hayranlar için yeni ama o muhteşem performansıyla gerçek bir profesyonel olduğunu kanıtladı.


İçinde HastaCarell, ihtiyacı olan müşterileri dinleyen ve onlara yardım eden bir psikoterapisti canlandırdı. Açık OfisAncak, Michael tam tersiydi ve yardımdan çok bir kargaşaya neden oldu. Michael’ın Scranton şubesinin Bölge Müdürü olmasının yanı sıra gelecekte kendisine veya şirkete yardımcı olabilecek birkaç fikri de vardı. Bazı fikirler (Tuvalet Arkadaşı gibi) saçma olsa da diğerleri (Altın Bilet fikri gibi) nispeten parlaktı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

10 tuvalet arkadaşı

‘Altın Bilet’te Michael, ona göre insanların tuvalete gitme şeklini değiştirebilecek harika bir fikir ortaya attı. Tuvalet Arkadaşı olarak bilinen söz konusu buluş, tuvalete inmeden önce bir kişinin cebinden bir şeyler yakalayacaktı.

İLGİLİ: Michael Scott’ın Ofisteki En Sağlıklı 9 Anı

Bu buluşun tuvalete bir çeşit ağ yerleştirmek anlamına geldiği düşünülürse, bu, insandan ne gelirse onu da yakalayabileceği anlamına gelirdi… David Wallace ve Dwight Schrute, Michael’ın fikrindeki kusurları gördüler, ama Michael için bu sadece bir insanları cüzdanlarını, telefonlarını veya anahtarlarını boşaltma zahmetinden kurtarabilecek sağlıklı bir buluş. Bununla birlikte, bu tasarım kusurludur ve asla işe yaramaz.

9 Magic No Ouchie Et Makinesi

Bazı hayranların Michael Scott hakkında bilmediği bir şey, George Foreman Grill’in daha güvenli bir versiyonu fikrine sahip olmasıydı.

‘Yaralanma’da Michael, George Foreman Grill’ine bastıktan sonra koltuk değnekleriyle işe başladı. Ofis bunun nasıl olabileceğini sorduğunda, George Foreman Grill’i, üzerinde pastırma şeritleriyle yatağının yanında tuttuğunu açıkladı. Sabah uyanma vakti geldiğinde, taze pastırma kokusuyla uyanırdı. Ancak ızgara ayağını yaktığı için Magic No Ouchie Et Makinesi fikri aklına geldi. Bu, esasen, kimsenin üzerine basmasını yasaklayan bir kafesteki ızgaraydı, ki bu pek parlak bir fikir değildi.

8 Michael Scott Kağıt Şirketi

Michael Scott Paper Company, Dunder Mifflin’den kendiliğinden ayrıldıktan sonra bir hevesle kuruldu. Piyasanın sandığından daha zor olduğunu fark eden Michael, kağıt endüstrisinin içini ve dışını herkesten daha iyi bildiği için kendi işini kurdu.

Ve The Michael Scott Paper Company’nin bazı harika (ve o kadar da harika olmayan) iş fikirleri olsa da, sonunda sona erdi. Michael’ın kendi başına bir işe girmesi akıllıcaydı (özellikle Pam ve Jim’in rehberliğinde), ama eski işini geri alabilmek için onu Dunder Mifflin’e geri satması daha da akıllıcaydı. Bu fikrin bu listede alt sıralarda yer almamasının nedeni, bir durgunluk sırasında ölmekte olan bir işe başlamanın cesur bir hareket olmasıydı.

7 Ayakkabı La La

Dwight, Michael’ın Shoe La La adlı fikrinden bahsettiğinde Michael’a kök salmamak zordu. ‘Altın Bilet’, Michael’ın bir daha kendi işini kurmak isterse işe yarayabilecek birden fazla iş fikri olduğunu kanıtladı.

İLGİLİ: Michael Scott için 10 Kez Köklendik

Michael için Shoe La La, “bir erkeğin hayatındaki özel günler” için ayakkabı barındıran bir erkek ayakkabı mağazasıydı. Bir erkeğin hayatındaki büyük günler için verdiği örnekler, onun düğün günü, ilk bebeğinin doğumu ve bir evin etrafında uzanmasıdır. Michael’ın bir ayakkabı mağazasından daha kötü fikirleri vardı ama bu fikir üzerinde biraz çalışma gerektirdi, çünkü ayakkabılar bir erkeğin hayatında sadece büyük olanlar için değil, her gün giyilebilirdi.

6 Kişisel Salata Sosu

Michael başlı başına sağlığın simgesi değildi, ancak Jan onu işyerinde ziyarete geldiğinde arada sırada salata yerken görüldü. Bir keresinde hayranlar masasının üzerindeki salata sosuna bakmadan edemediler – çünkü esas olarak şişenin üzerinde yüzünde Büyük Scott sözleri yazılı olduğu için!

4. sezondan silinmiş bir konuşma kafasında Michael, “Newman’s Ranch ile Newman’s Italian’i karıştırıyorum. Onu bit pazarlarında hafif bir zarara satıyorum. Malzemelerden birini Wish-Bone olarak değiştirirsem kar elde edebilirim, ama yapmayacağım.” Bir ürünü çalmak ve kendi ürünü gibi satmak yasa dışı olsa da, kendi benzersiz salata sosunu yaratıp satmak konusunda doğru yoldadır.

5 Threat Level Midnight İçin Senaryosu

Bazı klasik anlar var Tehdit Seviyesi Gece Yarısı bu çoğaltılamaz. Bir doğaçlama, oyunculuk ve yazarlık aşığı olarak Jim’in Michael tarafından yazılmış Threat Level Midnight adlı bir senaryo bulması mantıklı geldi.

Film, James Bond’a tehlikeli derecede yakın bir karakter olan Michael Scarn’a dayanıyordu. Kısacası, Scarn, Amerika Birleşik Devletleri’ni NHL All-Star Game’de düzenlenen bir terör eyleminden kurtarmak için gönderildi. Senaryosunun büyük olay örgüleri olmasına ve her zaman mantıklı olmamasına rağmen, bir fikir yaratmak, yazmak, filme almak ve kurgulamak cesaret isterdi. Michael, her zaman iyi bir fikir olan hayallerinin peşinden gitti.

4 Tüp Şehir

Jim, Michael ile ortak yönetici olduğunda, kameralara savaşlarını seçip seçmesi gerektiğini söyledi. Michael iyi bir yöneticiydi, ancak fikirleri bir şirket ofisi ortamı için her zaman mantıklı değildi.

Jim bölge müdürü olarak uzun sürmedi, ancak ofisi Tube City’ye katlanmaktan kurtardı. Tube City, Michael’ın bir hamster tünel sistemi fikriydi. Hamsterlerin özgürce keşfedebilmeleri için ofis boyunca bir dizi bağlantılı tüp yerleştirirdi. Bu bir ofis ortamı için korkunç bir fikir olsa da, evcil hayvan olarak kemirgenleri olan ve onları kaybetmeden dolaşmalarına izin vermenin bir yolunu arayanlar için kötü bir fikir değil.

3 Sandalye Pantolon

Michael’ın karakteri hakkında yapılacak bir meme varsa, bu onun sandalye pantolonu fikrine dayanacaktır. ‘Şirket Pikniği’nde Michael, eski aşkı Holly’yi yeniden gördüğü için heyecanlıydı. Başka biriyle ilişki içinde olduğunu bilmek zordu ama onu yakaladığı için mutluydu.

Bir içki eşliğinde kısa bir sohbette Michael, yeni bir sandalye tasarımından bahsetti. dedi Holly. “Ah, sandalye pantolonu fikrini hatırlıyorum!” hangi onu heyecanlandırdı. Michael, bir kişinin otururken veya ayakta dururken desteklenebilmesi için sandalyenin pantolonun içine yapıldığını söylemeye devam etti. Kulağa ne kadar tuhaf gelse de, bu, aşağıdaki gibi şirketler tarafından yapılmaya devam edilen bir şey. kimse.

2 Altın bilet

Michael’ın Altın Bilet fikri o kadar iyiydi ki bütün bir bölüm onun etrafında toplandı. ‘Altın Bilet’te Michael, müşterilere giden depodaki çeşitli kutulara bir avuç altın bilet yerleştirdi.

Altın bileti bulan her kimse, bir sonraki siparişlerinde Dunder Mifflin’den büyük bir indirim aldı. Fikir yenilikçi, eğlenceli ve müşteriler için bir avantajdı. Tek sorun, Michael’ın yanlışlıkla en büyük müşterisine altın biletlerin beşini de vermesi ve Dunder Mifflin’i çok para kaybetmeye zorlamasıydı. Sonunda işe yaradı çünkü müşteri bu fikri o kadar çok sevdi ki, Dunder Mifflin’i özel kağıt sağlayıcıları yaptılar.

1 Mike’ın Tahıl Kulübesi

Michael en iyi kararları vermemiş olsa da, ciddi zamanlarda bazı iyi iş tavsiyeleri vardı. Asla pes etmeme düşüncesiyle Michael, Mike’s Cereal Shack için küçük işletme fikrini paylaştı.

Ryan’a, muhtemelen farklı türde sütlerle ortaklaşa “mağazadan satın alabileceğiniz kadar çok çeşit” olacağını söyledi. Bir kişinin istediği mısır gevreğini sipariş edebileceği bir yiyecek kamyonu harika bir fikir. Aslında, bir hayran Reddit benzer bir fikir buldu ve bir fotoğraf paylaştı.

SONRAKİ: Michael Scott’ın En İyi 5 İş Tavsiyesi (& Sonsuza Kadar Unutmamız Gereken 5 Parça)

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.