Bölgesel Haberler

Michael Urie, Hannah Cruz ve More, Amerika prömiyerinde rol alacak. Da Vinci şifresi

Gösteriler Ağustos’ta Ogunquit Playhouse’da başlıyor.

Michael Urie ve Hannah Cruz

The Ogunquit Playhouse’un ABD Prömiyeri oyuncu kadrosunu tamamladı Da Vinci şifresiDan Brown’ın çok satan polisiye romanından uyarlanmıştır. Yönetmen: Leigh Toney (Josie K’nin yargılanması), Luke Sheppard’ın (& Julia) performanslar, 23 Eylül’e kadar sınırlı bir katılım için 26 Ağustos’taki resmi açılıştan önce Maine mekanında 24 Ağustos’ta başlayacak.

Oyuncu kadrosunda Obie, Drama Desk ve Lortel Ödülü sahibi Michael Urie (Alıcı ve Kiler, Çirkin betty) Profesör Robert Langdon olarak, Hannah Cruz (Hamilton, yalnızca altın) Sophie Neveu ve Emmy ödüllü Charles Shaughnessy (Spam lot, Dadı) Katya Collazo ile Sir Leigh Teabing rolünde (Bayan Warren’ın mesleği), Perşembe Farrar (Ayda), Howard Kay (Ziyaret), Tarık Lowe (kırbaç darbesi), Glenn Morizio’nun (Amsterdam’da o gün), David Patterson (Virginia Woolf’tan Kim Korkar?), Melisa Parness (III.Richard)ve Jennifer Regan (iyi hemşire). Diğer oyuncular henüz açıklanmadı.

Rachel Wagstaff tarafından uyarlanmıştır (trendeki kız) ve Duncan Abel (trendeki kız) sahneleme, vahşice öldürülen Louvre küratörüyle ilgilidir; Vücudunun yanında bir dizi kafa karıştırıcı kod var.

“ABD prömiyerinin harika bir şekilde uyduğunu düşünüyorum. Da Vinci şifresi Roman yazarı Brown, “Oyun burada, sahilde Ogunquit Playhouse’da oynanıyor” diyor. “Hem romanın yayın prömiyeri hem de Tom Hanks filminin prömiyeri burada sahilde yapıldı ve bu heyecan verici yeni yapım için böylesine olağanüstü yetenekli bir oyuncu kadrosuyla bu geleneği sürdürebildiğimiz için çok heyecanlıyım.”

Yaklaşan yapımda ayrıca Tom Jackson Greaves’in hareket yönetmenliği, David Woodhead’in set ve kostüm tasarımı ve Richard Latta’nın aydınlatma tasarımı (Lizzie Powell’ın orijinal aydınlatma tasarımına dayalı) yer alacak., Müzik Kompozisyonu Ben ve Max Ringham’a, Projeksiyon Tasarımı Tony Ödülü Sahibi Andrzej Goulding’e, Ses Tasarımı Kevin Heard’a, Peruk Tasarımı Roxanne De Luna’ya, Oyuncu Seçimi Arc Casting’den Mark Brandon’a, Projeksiyon Denetimi Brad Peterson’a, Yardımcı Manzara Tasarımı Nate Bertone’ye , Yardımcı Direktör: Phoebe Brooks ve eşlik eden hareket lideri: Esosa Oviasu. Daniel Everett üretim müdürüdür.

Bu prodüksiyon, Simon Friend Entertainment ile istişare edilerek sunulmaktadır.

Ziyaret etmek OgunquitPlayhouse.org.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir