Marvel Studios başkanı Kevin Feige, Christian Bale’in Gorr the God Butcher’ının tasarımını açıkladı. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü ve kötü adamın çizgi roman görünümünden uzaklaşma kararı.

Marvel çizgi romanlarında, Tanrı Kasabı Gorr, burunsuz, dudaksız bir yüzde boş beyaz gözleri ve kafasından uzanan iki uzun dalıyla canavar bir figürdü. Gorr’un çizgi roman tasarımı sayfada ürkütücü görünse de Kevin Feige, Christian Bale’in karakter versiyonunu azaltmış olabileceğine dikkat çekiyor.

Gorr’un yeni tasarımına değinen Kevin Feige, Christian Bale’in performansını mümkün olduğunca korumak istediğini söyledi.

Marvel’den Kevin Feige, stüdyonun Christian Bale’in Gorr’u için yaptığı tasarımı belgesel yapımında haklı çıkardı Marvel Stüdyoları Toplandı: Thor’un Yapımı: Aşk ve Gök Gürültüsü.

Feige, çizgi romanın Gorr tasarımının gücünü ve etkisini kabul ederken, Marvel yapımcısı Christian Bale’in roldeki performansını kaybetmemek için Gorr’u bir hareket yakalama karakteri yapmaktan kaçınmak için kararın erken verildiğini söyledi.

Kevin Feige açıkladı Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü belgesel:

“Gorr the God Butcher çizgi romanlarda harika bir görünüme sahip. Biz buna dokunmak istedik. Ama tam olarak bu çeviriyi yapsaydık, tüm Christian’ı kaybederdik. Bu yüzden, onun bir hareket yakalama karakteri olmasını istemediğimize erken karar verdik. Bunu yapmanın inanılmaz yolları var, ancak bu özel karakterdeki bu özel oyuncuyla Taika, haklı olarak, bunu makyajla başarabileceğimize inanıyordu.”

Süre Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Hayranlar arasında bölücülük olduğunu kanıtlayan Christian Bale’in Gorr the God Butcher rolü, filmin en çok övülen unsurlarından biriydi. Karakterin görünümünü CGI dublesi yerine makyajla elde etme kararı, muhtemelen Marvel’ın akıllıca bir hamlesiydi.

İşte özeti Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü:

Film, Thor’u (Chris Hemsworth) şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir şeye benzemeyen bir yolculukta bulur – bir iç huzur arayışı. Ancak emekliliği, tanrıların yok edilmesini isteyen Tanrı Kasabı Gorr (Christian Bale) olarak bilinen galaktik bir katil tarafından kesintiye uğrar. Tehditle mücadele etmek için Thor, Kral Valkyrie (Tessa Thompson), Korg (Taika Waititi) ve eski kız arkadaşı Jane Foster’ın (Natalie Portman) yardımına başvurur. Thor. Birlikte, Tanrı Kasabı’nın intikamının gizemini ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan onu durdurmak için üzücü bir kozmik maceraya atılırlar.

Taika Waititi’nin yönettiği, yapımcılığını Kevin Feige ve Brad Winderbaum’un üstlendiği film, Thor devam filminde Chris Hemsworth, Christian Bale, Tessa Thompson, Jaimie Alexander, Taika Waititi, Russell Crowe, Natalie Portman, Chris Pratt, Dave Bautista, Karen Gillan, Pom Klementieff, Vin Diesel ve Bradley Cooper yer alıyor.

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü şimdi Disney Plus’ta yayınlanıyor. MCU filmiyle ilgili en son haberler için bizi izlemeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.