Marvel Studios, MCU Faz 4 ve 5 Film Listesini ve Programını Açıkladı!

Aşama 5 grafiği.

Aşama 6 grafiği.

Ayrıntılar Marvel aracılığıyla SDCC 2022’de.

SDCC 2022: Tüm Marvel Studios Haberleri San Diego Comic-Con’da Salon H’den Çıkıyor

Sinemalarda yeni filmler ve Disney+’da yayınlanan dizilerle Multiverse Saga’ya hoş geldiniz

Marvel Studios, San Diego Comic-Con 2022’de Salon H’ye geri döndü ve Marvel Sinematik Evreni’ne çok yakında gelecek olan güçlü dizi ve filmlerle büyük bir yumruk attı! Marvel Studios Başkanı Kevin Feige (bir Bayan Dakika şapkası) odadakilere MCU için bir sonraki aşamaya ilişkin bir adım adım rehberlik edin – Aşama 5 ve öte — ve sürekli genişleyen evrenin her köşesindeki sürprizlerle seyirciyi memnun etti.

Marvel Studios sizi Multiverse Saga’ya davet ediyor.

SHE-HULK: HUKUK AVUKATI

Kızdığında onu seveceksin. Yepyeni bir fragmana ve postere göz atın 17 Ağustos’ta yayınlanacak olan Disney+ serisi için.

GİZLİ İstila

Samuel L. Jackson ve Ben Mendelsohn, Nick Fury ve Talos rollerini yeniden canlandırıyorlar. Gizli İstilaDisney+ İlkbahar 2023’te geliyor.

ANT-MAN VE WASP: QUANTUMANIA

Dünyanın En Büyük Büyükannesi (bu Scott Lang) ve Ant-fam’ın geri kalanı, şimdiye kadarki en büyük düşmanlarıyla tanışır: Kang. 17 Şubat 2023’te sinemalarda.

GALAXY VOL. 3

Star-Lord, Rocket, Groot, Drax, Mantis, Nebula ve diğerleri Galaksinin Koruyucuları bu kozmik macera için geri döndü, 5 Mayıs 2023’te sinemalarda.

KARA PANTER: SONSUZA KADAR WAKANDA

Bir marka Yeni filmin fragmanı ve afişi geldiizleyicileri bir kez daha Wakanda’ya davet ederek 11 Kasım 2022’de sinemalarda.

EKO

Olayların ardından Şahin gözMaya Lopez’in New York’taki acımasız davranışı memleketinde onu yakalar, 2023 Yazında yalnızca Disney+’da yayınlanıyor.

LOKI

Varyantlar, bir araya getirin. Loki Sezon 2 Disney+’da 2023 Yazına geliyor.

BIÇAK AĞZI

Mahershala Ali yaklaşan filmde rol alıyor, 3 Kasım 2023’te sinemalarda.

DEMİR KALP

Riri Williams ile tanışın – ilk Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakandave sonra kendi solo dizisi, 2023 sonbaharında Disney+’da.

AGATHA: KAOS KOVENİ

Kim her şeyi mahvetti? Gerisini biliyorsun. Neler yaptığını öğren Agatha: Kaos MeclisiDisney+’da Kış 2023’e geliyor.

DAREDEVIL: YENİDEN DOĞDU

Korkusuz adam geri dönüyor – hem Charlie Cox hem de Vincent D’Onofrio, sırasıyla Matt Murdock ve Wilson Fisk rollerini yeniden canlandırıyorlar. Orijinal seri Disney+’ta İlkbahar 2024’e geliyor.

KAPTAN AMERİKA: YENİ DÜNYA DÜZENİ

Sam Wilson bir planı olan yeni adam. 3 Mayıs 2024’te sinemalarda.

şimşekler

Heyecan verici yeni bir kahraman grubu, 26 Temmuz 2024’te sinemalarda.

FANTASTİK DÖRTLÜ

Marvel’in ilk ailesi 8 Kasım 2024’te sinemalarda. Marvel’in en ikonik ailesini tanıtan uzun metrajlı filmin prodüksiyonu gelecek yıl başlıyor.

YENGEÇLER: KANG hanedanı

Marvel Sinematik Evreni’nin 6. Aşaması, etkileyici bir hikaye anlatımı vaat ediyor ve devam ediyor 2 Mayıs 2025’te sinemalarda

AVENGERS: GİZLİ SAVAŞLAR

7 Kasım 2025’te vizyona giren Marvel Studios’un kendine has macera stili

Bulmak daha fazla program ve en son Marvel haberlerini ve duyurularını San Diego’da alın!

Hala bir MCU X-Men filmi veya Deadpool 3 hakkında bir haber yok.

Aşama 6’yı doldurmak için daha fazla proje var, ancak MCU’nun neyi inşa ettiğine dair bir fikrimiz var.

Etiketler: Agatha Harkness, Agatha: Kaos Meclisi, Agatha: Harkness Evi, Karınca Adam, Karınca Adam ve Yaban Arısı, Yenilmezler, Yenilmezler: Gizli Savaşlar, Yenilmezler: Kang Hanedanı, Kara Panter, Bıçak, Kaptan Amerika, Kaptan Amerika : Yeni Dünya Düzeni, Daredevil, Daredevil: Yeniden Doğdu, Deadpool, Deadpool 3, Disney Plus, Echo, Fantastik Dörtlü, Galaksinin Koruyucuları, Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, Ironheart, Kang, Kevin Feige, Kingpin, Loki, Marvel, marvel studios, MCU, multiverse, Multiverse Saga, Quantumania, Sam Wilson, San Diego Comic-Con, SDCC, SDCC 2022, Secret Invasion, Secret Wars, She-Hulk , She-Hulk Avukat, Yıldırımlar, Uncanny X-Men, Wakanda Forever, Wasp, X-Men

Yazar hakkında

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.