Vay. MİSYON: İMKANSIZ – FALLOUT’u gördüm geçen Cuma ve harikaydı! Aksiyon kusursuz bir şekilde yapılır ve film onunla biberlenir. Önde ve ortada Tom Cruise gösterilerini yaparken! FALLOUT zaten güvence altına aldı 61 milyon $ (dünya çapında 156 milyon $) ile hafta sonu gişesi açmak için franchise rekoru. Yarış için yurt içinde 200 milyon doların üzerinde bir miktar olmalı.

Çürük domates film hala %97 taze olarak sabitlenmiş durumda!

Benim için, Ethan Hunt hikayeye bir aşk ilgisi kattığında, her şey biraz daha artırıldı. Kesinlikle burada geçerlidir. FALLOUT sunar. Bahisler son derece yüksek ve Karakterlere önem veriyorum.

3D dönüştürme de bir arkadaşım Corey Turner liderliğinde kusursuz bir şekilde yapıldı. Paramount’ta. Bazılarıyla ihtiyaç duyulduğunda derinlik çevrildi yere yakın çok güzel izleme çekimleri bu bana bu filmin onu çivilediğini gösterdi. Ve havadan 3D çekimler? Nefesini tut! Gözlerin dinlenmesi için de bolca zaman. Tebrikler Corey! Corey için sıradaki, 21 Aralık’ta piyasaya sürülmesi planlanan BUMBLEBEE.

Her zamanki gibi, harika krediler ve müzikler. Bak, casus filmlerinden hoşlanıyorsan, DİKKAT ETMELİSİNİZönemsenmesi gereken karakterler ve teknik açıdan yetkin teslimat, gidin MISSION: IMPOSSIBLE – FALLOUT’a bakın.

Yazın en iyi filmidir. Ciddi anlamda.

GÖREV: İMKANSIZ – FALLOUT Şimdi oynuyor.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.