Herkese merhaba, Tim burada. Uzun zaman oldu biliyorum ama paylaşmak istedim için ilk fragman İkizler Adam. Bu film doğal olarak 3D HFR’de çekildi, ve bir yıl önce bir set ziyareti yaptım. Daha sonraki bir tarihte, filmin vizyona girmesine daha yakın olduğumuzda bununla ilgili daha fazla bilgi. Şimdilik fragmanın keyfini çıkaralım.

Ang Lee’nin yönettiği ve Will Smith’in oynadığı olarak Kendisinin daha genç bir klonuyla yüzleşen tepe üstü bir tetikçi. Filmde ayrıca Clive Owen, Mary Elizabeth Winstead ve Benedict Wong da yer alıyor. Will Smith’in de filmde oynadığından bahsetmeli miyim? Bazı VFX sihirbazları sayesinde hem tepe üstü tetikçi hem de genç klon rollerini üstlendiği için tekrar bahsedeceğim..

Aşağıdaki fragmana göz atın:

O fragman harikaydı! Bitmiş film için sabırsızlanıyorum. Filmin arkasındaki fantastik 3D ekibi Demetri Portelli (Sterograf) ve Ben Gervais (3D Sistem Mühendisi)’dir. 3D için kullanılan teknoloji hakkında henüz ayrıntılara giremem, ancak bunu daha sonra paylaşacağız.

Özet:
Gemini Man, Will Smith’in, her hareketini tahmin edebilen gizemli genç bir ajan tarafından aniden hedef alınan ve takip edilen seçkin bir suikastçı olan Henry Brogan’ı oynadığı yenilikçi bir aksiyon-gerilim filminde.

Oscar® ödüllü film yapımcısı Ang Lee tarafından yönetilen filmin yapımcılığını ünlü yapımcılar Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger üstleniyor.

#GeminiMan ile bağlantı kurun

Facebook: facebook.com/GeminiManMovie/
Twitter: twitter.com/geminimanmovie
Instagram: instagram.com/geminimanmovie

İkizler Adam 11 Ekim 2019’da 3D HFR ekranlarında.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.