Yakında çıkacak olan ‘Madame Web’ filminden set fotoğrafları Tobey Maguire’s ile bir bağlantı kurabilir Örümcek Adam filmler.

Sony’nin Spider-Man film evreni genişlemeye devam ediyor. 2018 filmiyle başlayan film serisi Zehir, o zamandan beri iki film daha yayınladı: Venom: Katliam Olsun, ve Morbius. Şu anda yapım aşamasında olan iki yeni film var: Avcı Kraven, ve Madam Web. Söz konusu ikinci film özellikle benzersiz görünüyor ve bazı yeni set fotoğrafları, bazı hayranların Tobey Maguire Spider-Man filmlerine bağlantılar olduğunu düşünüyor.

Özellikle, bu set fotoğrafı madam ağ bazı hayranların dikkatini çekti. Burada Daily Bugle için de dahil olmak üzere gazete büfeleri görüyoruz. Bazı hayranların dikkatini çeken, “Cesur kızı ateşten çeker” yazan bir manşet oldu. Tobey Maguire’ın hayranları için Örümcek Adam 2, bu, Peter Parker’ın alev almış bir binadan bir kızı kurtardığı sahneye bir gönderme olabilir:

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Sony Pictures ve Marvel Studios için kritik ve ticari bir başarıydı ve filmin gösterime girmesinden bu yana yaklaşık sekiz ay boyunca en çok tartışılan unsur, hem Tobey Maguire hem de Andrew Garfield’ın Peter Parker’ın kendi versiyonları olarak geri dönüşüydü. madam ağ Sony’nin Spidey karakterlerini içeren bağımsız film serisini daha da genişletmek istiyor ve filmin konusunun çoğu gizli kalırken, Sam Raimi filmlerine geri dönme olasılığı merak uyandırıyor, özellikle de Çoklu Evren kavramı çizgi romanda önemli bir araç olmaya devam ettiğinden şu anda film çekmek.

Tobey Maguire en son Ankara’da görüldü. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok. İşte özeti:

Örümcek Adam’ın sinema tarihinde ilk kez, arkadaş canlısı mahalle kahramanımızın kimliği ortaya çıkar ve Süper Kahraman sorumluluklarını normal hayatıyla çatışır hale getirir ve en çok değer verdiklerini riske atar. Sırrını geri kazanmak için Doctor Strange’den yardım istediğinde, büyü dünyalarında bir delik açar ve herhangi bir evrende bir Örümcek Adamla savaşmış en güçlü kötüleri serbest bırakır. Şimdi Peter, sadece kendi geleceğini değil, Çokluevrenin geleceğini de sonsuza kadar değiştirecek olan en büyük zorluğunun üstesinden gelmek zorunda kalacak.

Chris McKenna ve Erik Sommers tarafından yazılan bir senaryodan Jon Watts tarafından yönetilen No Way Home, Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jacob Batalon, Jon Favreau, Jamie Foxx, Willem Dafoe, Alfred Molina, Benedict Wong, Tony Revolori, Marisa Tomei , Andrew Garfield ve Tobey Maguire.

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok 2 Eylül 2022’de sinemalara geri dönecek. Daha Eğlenceli Şeyler Versiyonu. Bu sırada, madam ağ 6 Ekim 2023’te vizyona girecek. Sony’nin çeşitli yan filmleriyle ve Tobey Maguire’ın Peter Parker’ının geleceğiyle ilgili en son haberler için bizi takip etmeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal video içeriği için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: heyecan

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.