John Cena, Die Hart 2

Kısa ömürlü, mobil odaklı yayın hizmeti Quibi gitmiş olabilir, ancak orijinal programlarından biri hayatta kaldı. Gösteri aksiyon parodisi, Ölmek Hart, komedyen ve aktör Kevin Hart tarafından. Bu komedide Hart, aksiyon kahramanı olma fantezisini yaşamak istediği yerde oynuyor ve ona aksiyon yıldızı olmanın yollarını öğretmesi için John Travolta’nın yardımını alıyor.

İlk sezonda ayrıca Josh Hartnett ve Nathalie Emmanuel de yer aldı. Game of Thrones ve Hızlı ve Öfkeli franchise. Çeşitlilik şimdi şovun 2. sezonuna katılan yeni oyuncuların düşüşünü yaşıyor. Bir başka gazisi Hızlı ve Öfkeli Ailesi, Dominic Toretto’nun kardeşi John Cena, bu sezon için bir görünüm yapacak. Kirpi Sonic seslendirme sanatçısı Ben Schwartz ve seslendirme sanatçısı ve komedi oyuncusu Paula Pell.

Emmanuel, yönetmen Eric Appel ve yazar Tripper Clancy’nin yanı sıra rolünü yeniden canlandırmak için geri dönecek. Gösteri, doğal olarak başlıklı Ölüm Hart 2: Harter ÖlAtlanta’da üretime başladı. “Atlanta’ya Kevin, Nathalie ve inanılmaz yeni kadromuzla birlikte çalıştığım için çok mutluyum. Bu ikinci sezonun kapsamı çok daha büyük görünüyor – daha komik, daha aksiyon dolu ve Kevin Hart’ın kurgusal versiyonumuz, devam eden ‘otantik’ bir aksiyon kahramanı olma arayışında 100 kat daha küçük ve bencil. ” Appel coşkuyla söylüyor.

Bu sezonun konusu, Kevin’in geliştirdiği ve aksiyonun senaryosuz ve tahmin edilemez olduğu bir film konsepti etrafında dönüyor, bu yüzden bu gerçekleştiğinde, engelleri aşmak için kendi zekası ve içgüdüleriyle hareket etmesi gerekiyor. Sorun şu ki Kevin farkında olmadan kendini geçmişinden biriyle gerçek bir çatışmanın içinde bulur ve intikam peşindedir. Bu yüzden Kevin, Emmanuel’in oynadığı Jordan King’den, asistanı Andre ve annesi, Schwartz ve Pell’in canlandırdığı ve dublör Mr. 206’dan Cena’nın canlandırdığı yardım ister.

Ölüm Hart 2: Harter Öl reklamlarla ücretsiz bir hizmet olan The Roku Channel’da akış için mevcut olacak. Herhangi bir tarih belirlenmedi.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.