İnsanların sezgisel doğası ve başarılı olma hırsının karışımı, hayatlarının en büyük başarısına veya başarısızlığına yol açabilir. Aktör Wyatt Bunce’ın yakında çıkacak olan komedi filmi ‘Killer Whales’da Donny Wunder’ın kahramanı için kesinlikle geçerli olan durum bu. Bununla birlikte, cesur ve iyi niyetli çabaları genellikle yol boyunca engellenir.

Gravitas Ventures filmi yarın, 26 Temmuz Salı vizyona sokmaya hazırlanıyor. Filmin dağıtımının şerefine, ShockYa, ‘Pig Rig’ başlıklı bu filmden özel bir klibin prömiyerini yapıyor.

Bunce, ‘Katil Balinalar’da başrol oynamanın yanı sıra, bu özelliği de yazdı. Ayrıca yönetmeni Willow Hamilton ile komedide yapımcı olarak görev yaptı. Filmde Bunce’ın yanı sıra Greg Vrotsos, Anthony Carrigan, Kristin Couture, Michael Cognata, Thom Reidy, Kiel Kennedy, Adam Blodgett ve Harry Dreyfuss da yer alıyor.

‘Katil Balinalar’, çözülmemiş bir cinayetle karşılaştığında hevesli belgeselci Donny Wunder’ı takip ediyor. Katili bulmak için ilham aldığını hisseden bir sonraki büyük gerçek suç belgeselini yapmak için yola koyulur. Ancak dağınık beyinli şüpheliler ve zalim bir yönetmen sette ortalığı kasıp kavururken, yapım muhteşem bir şekilde dağılır ve Donny’nin tutuklanmasıyla sonuçlanır.

Bir yıl sonra, Donny ve yapımcılar röportajlar için otururlar ve ‘Katil Balinalar’ olan başarısızlığı tekrar gözden geçirirler. İşte o zaman Donny’yi parmaklıklar ardına sokan şok edici sahtekarlık ortaya çıkar. Kara komedi, eğlence endüstrisinin gerçekleriyle yüzleşirken saf bir film yapımcısının masumiyetini kaybetmesini anlatıyor.

Yazar-yapımcı Wyatt Bunce, d’nin komedisi ‘Killer Whales’da rol alıyor.

Özet

ShockYa'nın Özel 'Katil Balinalar' Klibi

Başlık

ShockYa’nın Özel ‘Katil Balinalar’ Klibi

Tanım

ShockYa, yönetmen-yapımcı Willow Hamilton’un komedisi ‘Killer Whales’den ‘Pig Rig’ başlıklı özel bir klibin prömiyerini yapıyor.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.