Kötu adamlar oyuncu kadrosu kesinlikle yığılmış – işte aktörler, animasyonlu meslektaşlarına kıyasla gerçek hayatta nasıl görünüyorlar. Animasyon dünyası canlı ve iyi durumda. Işık yılı, Kırmızıya Dönmekve Minyonlar: Gru’nun Yükselişi hepsi 2022’ye indi ve DreamWorks’ Kötu adamlar ayrıca oldukça güçlü bir kritik resepsiyona bırakın.


Estetik olarak önceki animasyonlardan farklı, Kötu adamlar hem görsel üslubu hem de hikaye anlatımı ile farklılaşmaktan çekinmiyor. Film, topluca The Bad Guys olarak bilinen bir grup hırsızı takip ediyor ve başlarına gelen herkesi korkuttukları gerçeğinden zevk alıyorlar. Şehrin iyi bir Samiriyelisine verilen prestijli bir ödül olan altın yunusu çalmaya karar verdiklerinde, Kötü Adamların planları beklenmedik bir şekilde bozulur ve yollarını değiştirme fırsatı sunulur.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İlgili: Dreamworks’ün Kötü Adamları: Her Mürettebat Üyesinin Açıklaması

Kötu adamlar oyuncu kadrosu çok çeşitli ve oyuncular animasyon filmi daha da akılda kalıcı kılmak için yeteneklerini kullanıyorlar. İşte filmdeki her karakter, onları seslendiren ve oyuncuların daha önce başka hangi projelerde yer aldığı.


Bay Kurt olarak Sam Rockwell

Bay Wolf, The Bad Guys kadrosunun lideridir. Usta bir hırsızdır ve ekibinin başarılı soygunlarından zevk alır, ancak aklının ve kalbinin film boyunca başka yerlere çekildiğini fark eder. Bay Wolf’u en çok filmdeki rolleriyle tanınan Sam Rockwell seslendirmektedir. Ebbing, Missouri Dışında Üç Billboard, Tehlikeli Bir Aklın İtirafları, yedi Psikopat, jojo tavşanı, Richard Mücevher, yardımcısı, Demir Adam 2, Don/Nixon, galaksi arayışı, Yeşil Yolve TV mini dizisi Fosse/Verdon Michelle Williams’la birlikte.

Bay Yılan olarak Marc Maron

Bay Snake grubun karamsarıdır, ama içten içe arkadaşlarını çok sever, her ne kadar umursadığını isteksizce kabul etse de. O alaycı ve Bay Wolf’un The Bad Guys’ın ikinci komutanı olan uzman bir kasa hırsızıdır. Bay Snake’i en çok şu dizideki rolleriyle tanınan Marc Maron seslendirmektedir. Neredeyse ünlüNetflix dizisi PARILTI, Spenser Gizli Bilgisi, Jokerve kendi adını taşıyan serisi kestane rengi. Oyuncu ayrıca yaklaşmakta olan WB filminde Lex Luthor’u seslendiriyor. DC Süper Evcil Hayvanlar Ligi.

Anthony Ramos Bay Piranha olarak

Bay Piranha, bir kavgada herkesi kolayca dövebilen ve en uygunsuz zamanlarda vücudunun zehirli gazını içeren bir sorunu olan The Bad Guys üyesidir. Piranha’yı en çok filmlerdeki rolleriyle tanınan Anthony Ramos seslendiriyor. Yükseklerdemüzikalde John Laurens ve Philip Hamilton oynuyor Hamilton, Bir yıldız doğdu, Godzilla: Canavarların Kralı, dürüst hırsızve televizyon dizisi Ona sahip olmalı. Ramos ayrıca üç albüm çıkaran başarılı bir şarkıcı.

İlgili: Hamilton: Müzikaldeki 46 Şarkının Tümü, En Kötüden En İyiye Sıralandı

Craig Robinson Bay Köpekbalığı Olarak

Bay Köpekbalığı, kaba bir dış görünüme sahip, ancak içeride hassas olan büyük beyaz bir köpekbalığıdır. Köpekbalığı aynı zamanda bir kılık değiştirme ustasıdır, birinin insan babası kılığına girmek de dahil olmak üzere herhangi biri olabilme ve insanların buna inanmasını sağlama yeteneğine sahiptir. Bay Shark’ı en çok hit komedi dizisinde Darryl Philbin rolüyle tanınan Craig Robinson seslendiriyor. Ofis. Robinson da katıldı Bu son, Ayağa kalk, Bay Robot, hayaletliEddie Murphy filmi Dolemite benim adım, Brooklyn Dokuz-Dokuzve karakterleri seslendirdi Koca ağızlı, Amerikalı baba!ve Sosis Partisi.

Awkwafina Bayan Tarantula olarak

“Ağlar” olarak da bilinen Bayan Tarantula, bir soygun sırasında herhangi bir sisteme sızmak için zihinsel ve fiziksel yeteneklerini (çoğunlukla aynı anda birkaç klavyeyi kullanarak) kullanan arkadaşlar grubunun hacker’ıdır. O da zeki ve alaycı. Bayan Tarantula, en çok tanınan Awkwafina tarafından seslendirilmektedir. Çılgın Zengin Asyalılar, Ocean’s 8, Veda, Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi, Awkwafina, Queens’ten Norave Jumanji: Sonraki Seviye. Awkwafina ayrıca karakterleri seslendirdi Raya ve Son Ejderha, Karanlık Kristal: Direniş Çağıve Kızgın Kuşlar Filmi 2.

Richard Ayoade Profesör Rupert Marmelat olarak

Profesör Rupert Marmalade, şehri düşen göktaşından kurtarmaya yardım eden ve topluma yaptığı iyi işler ile tanınan bir kobay hayırseverdir. Kibirlidir, ancak The Bad Guys’ın, kendileri hakkındaki klişelere eğilen halkın gözünde iyi adamlar olmalarına yardım etmek ister. Profesör Marmalade, en çok filmlerdeki rolleriyle tanınan Richard Ayoade tarafından seslendirilmektedir. Saat, BT Kalabalığı, Louis Wain’in Elektriksel Yaşamı, hatıra ve Hatıra: Bölüm IIve Paddington 2. Ayoade ayrıca karakterleri seslendirdi Garip Tepe Yüksek, Lego Filmi: İkinci Bölüm, Ruh, hayal kırıklığıve Yıldız Savaşları Disney+ serisi Mandaloryalı.

Diane Foxington olarak Zazie Beetz

Diane Foxington, Bay Wolf’tan hoşlanan ve Marmalade’in The Bad Guys’ın iyi adamlar olmasına yardım etmesine izin veren bir kızıl tilki ve yerel validir çünkü o, insanların değişebileceğine derinden inanmaktadır. Diane Foxington, en çok TV dizisindeki rolleriyle tanınan Zazie Beetz tarafından seslendirilmektedir. Atlanta, Joker, Ölü Havuz 2, Dokuz günve Daha Sert Düşerler. Beetz’in önceki seslendirme çalışması şunları içerir: robot tavuk ve Prime Video’lar Yenilmez.

İlgili: Netflix’in 2022 Animasyon Filmleri CGI’nın Stop Motion’ı Asla Öldürmeyeceğini Kanıtlıyor

Lilly Singh Tiffany Fluffit olarak

Tiffany Fluffit, The Bad Guys’ın yaptığı her şeyi – soygunlarını, iyi olma girişimlerini ve daha fazlasını – kapsayan neşeli bir yerel gazetecidir. Ne olursa olsun her zaman sahnededir. Tiffany’yi en çok ev sahipliği yapmasıyla tanınan Lilly Singh seslendiriyor. Lilly Singh ile Biraz Geç. O da dahil olmak üzere çok sayıda film ve dizide yer almıştır. Kötü AnnelerHulu serisi Bebek yüzlü, Fahrenhayt 451ve Buz Devri 5: Çarpışma Kursu.

Alex Borstein Dumanlı Luggins olarak

Misty Luggins bir insan ve polis şefidir. Yakalamak en büyük amacı Kötu adamlar ve onları sonsuza kadar kilitleyin ve ateşli öfkesi sık sık onları kovalarken alevlenir. Misty Luggins, en çok tanınan Alex Borstein tarafından seslendirilmektedir. Utanmaz, Muhteşem Bayan Maiselve seslendirme karakterleri Sınır kasabası, robot tavukve Aile adamı.

Kötü Adamlar Neden Bu Kadar İyi Çalıştı?

Kötu adamlar Film, Rotten Tomatoes’da eleştirmenler arasında %88 ve izleyiciler arasında %93 puan alarak başarılı oldu. Sadece bu da değil, animasyon özelliği dünya çapında gişede 245.7 milyon dolar kazandı – bu, Disney tarafından yapılmamış bir animasyon filmi için yarı kötü değil. Kötu adamlar sonuçta Aaron Blabey’in çocuk kitaplarının bir uyarlamasıdır ve film versiyonu kesin bir başarıydı. Esas olarak, bu müthiş oyuncu kadrosundan kaynaklanıyor. öyle bir soru yok Kötu adamlar Alex Borstein gibi bazıları seslendirme çalışmalarına diğerlerinden daha aşina olan olağanüstü bir oyuncu grubuna sahiptir. Eleştirmenlerden gelen incelemelere bakıldığında, genel fikir birliği, karakterlerin filmi harika yapan şey olduğu ve bunların hepsinin seslendirme ve yazıya bağlı olduğu yönünde. Film için daha da olumsuz eleştiriler, karakterleri filmin öne çıkan bir parçası olarak gösterdi.

Oyuncu kadrosunun başarısı esas olarak ekrandaki kimyalarına bağlı. Kötü düşmanlar/kahramanlar isteksiz bir değişim sürecinden geçerler ve onları komik sonuçlarla birbirlerine güvenmeye zorlarlar. Birçoğu, özellikle alaycı Mr. Snake versiyonu için Marc Maron’u övdü. Vokal stilleri, karaktere sadece alaycı olumsuzluğunu vurgulayan huysuz bir ses katıyor. Sam Rockwell, karizmatik ve çekici Bay Wolf’u yorumlamasıyla da övüldü. Zazie Beetz, herkesin derinden değişebileceğine inanan Diane Foxington olarak filmin en önemli isimlerinden biri olarak görüldü. Awkwafina ve Richard Ayoade gibi komedyen aktörler, son zamanlarda bir dizi projeyle seslendirme endüstrisinde büyük başarı sağladıklarından ve aşağıdaki gibi filmlerdeki performanslarıyla günlerini geç saatlere kadar güneşte geçiriyorlar. Kötu adamlarnedenini görmek kolaydır.

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.