Shuri’nin MCU rolünü yeniden canlandıran Letitia Wright, Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakandakarakterinin kardeşi Chadwick Boseman’ın Kralı T’Challa’nın kaybına nasıl tepki verdiğini ortaya koydu.

Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda ilk filmde baş kahraman olarak görünen merhum Chadwick Boseman’a haraç ödeme şeklinde önüne konan zor bir görev vardı. Siyah Panter film. Marvel, Boseman’ın tanımladığı rolü yeniden şekillendirmemeyi seçti ve ikinci film onun karakterinin ölümüyle ilgilenecek.

Leititia Wright’ın T’Challa’nın küçük kız kardeşi Shuri, Wakanda’nın önde gelen teknoloji dehası ve Wakandan Tasarım Grubu’nun lideri olarak tanıtıldı. Ağabeyini kaybettikten sonraki yas sürecinde yüksek teknoloji işinin büyük rolü olacak gibi görünüyor. Sonsuza Kadar Wakanda.

Shuri ve T’Challa’nın birbirlerine çok yakın oldukları gösterildi. Siyah Panterbu yüzden ölümü şüphesiz onun üzerinde derin bir etkiye sahip olacaktır. Sonsuza Kadar Wakanda.

Black Girl Nerds ile yaklaşan T’Challa’nın kaybı hakkında konuşurken Siyah Panter Devamında Letitia Wright, Shuri’nin kederiyle başa çıkmaya çalışırken kendini işine verdiğini açıkladı. Sonuç, Shuri’nin öncülüğünü yaptığı teknolojik gelişmelerde büyük bir ilerlemedir.

Shuri’nin kardeşinin San Diego Comic-Con’da ölümüne verdiği tepkiyi tartışan Letitia Wright şunları söyledi:

“Shuri kesinlikle işiyle tüketiliyor. Ağabeyini kaybetmek, işiyle o kadar meşgul olmasına neden oluyor ki, aslında başka bir seviyede, daha yüksek bir seviyede yaratıyor. Bu yüzden sabırsızlıkla beklenecek çok fazla yeni teknoloji var ve bence şu anda en iyi noktası bu. ‘Bunu nasıl işleyebilirim?’ Ve tüm enerjisini – hatta daha da fazlasını – teknolojiye harcıyor. Bu nedenle, dikkat edilmesi gereken bir sürü harika yeni şey var.”

Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda‘in ilk fragmanı, yeni bir takım elbise içinde yeni bir Kara Panter’in gelişiyle alay ederken, film için hazırlanan ürünler, Dominique Thorne’un Demir Yürek’in giydiği zırha ilk bakışı sundu. Film kesinlikle Letitia Wright’ın heyecan verici yeni teknoloji vaadini yerine getirmeye hazır görünüyor.

İşte özeti Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda:

İçinde Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda, Kraliçe Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) ve Dora Milaje (Florence Kasumba dahil), milletlerini müdahale eden dünya güçlerinden korumak için savaşıyorlar. Kral T’Challa’nın ölümü. Wakandalılar bir sonraki bölümlerini kucaklamak için çabalarken, kahramanlar Savaş Köpeği Nakia (Lupita Nyong’o) ve Everett Ross’un (Martin Freeman) yardımıyla bir araya gelmeli ve Wakanda krallığı için yeni bir yol oluşturmalıdır. Tenoch Huerta’yı gizli bir denizaltı ulusunun kralı Namor olarak tanıtan filmde ayrıca Dominique Thorne, Michaela Coel, Mabel Cadena ve Alex Livanalli de yer alıyor.

Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda Joe Robert Cole ile birlikte yazdığı bir senaryodan Ryan Coogler tarafından yönetiliyor.

Film, 11 Kasım 2022’de vizyona girecek. Yaklaşan MCU filmiyle ilgili en son haberler için bizi takip etmeye devam edin ve abone olmak Daha fazla orijinal içerik için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: Youtube

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.