21 Jump Street, Johnny Depp’in gençlik ikonu ve ulusal yıldız statüsünü pekiştirdi, peki neden 2. sezondan sonra yapımdan kovulmaya çalıştı?

Johnny Depp kovulmaya çalıştı 21 Atlama Sokağı 1990 yazında prodüksiyondan ayrılmadan önce defalarca ama Johnny Depp neden ayrıldı? 21 Atlama Sokağı? İlk olarak 12 Nisan 1987’de yayınlanan dizi, casuslukları genç görünümleriyle desteklenerek, liselerde, kolejlerde ve diğer gençlik mekanlarında suçları araştıran genç görünümlü gizli polis memurlarından oluşan bir kadroya hızla odaklanıyor. 21 Atlama Sokağı Johnny Depp, Holly Robinson, Peter DeLuise ve Dustin Nguyen tarafından canlandırılan başrolde yer alan dizi, daha sonra Depp’in filizlenen kariyeriyle ünlü olarak akredite oldu.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Johnny Depp, Glen’deki aşk ilgisi gibi çeşitli destekleyici rollerle başarıyı görmüştü. Elm Caddesinde ki Kabus1980’lerin sonunda ona ulusal tanınırlık kazandıran, Memur Tom Hanson rolündeki rolüydü. 21 Atlama Sokağı Depp, dizideki popülaritesinin zirvesindeyken bölüm başına 45.000 dolardan az olmayan bir paraya hükmederek, Amerikalı gençler arasında gerçek bir idol olarak hızla sağlamlaştı. Depp’in anında tanınan bir genç yürekli olarak statüsü, daha önce başarısız bir müzik kariyerini desteklemek için asgari ücretli bakkal işlerinde çalışan genç yıldızın servetinin tamamen tersine döndüğüne işaret etti.


İlgili: Johnny Depp’in Oynadığı Her Gerçek Hayat Kişisi (ve Nasıl Karşılaştırıldılar)

Yine de, ona ilk büyük çıkışını vermesine rağmen, üç kez Oscar adayı olan Johnny Depp defalarca dizinin sonraki sezonlarından kovulmaya çalıştı. 21 Atlama Sokağı aktör 1990’da diziden ayrılmadan önce. Peki Johnny Depp nasıl (ve neden) ayrıldı 21 Atlama Sokağı? Orijinal olarak bildirildiği gibi Telgraf 2006’da Depp, “tek boyutluO sırada oyuncu için büyük bir tahriş kaynağı olarak hizmet eden bir genç idol statüsü ile sürekli olarak oynadığı karakter. Depp’in sonunda prodüksiyondan ayrılmasına izin verildi. 21 Atlama Sokağı 4. sezon, kendisine can attığı daha karmaşık karakter rollerine dalma fırsatı veren yönetmen Tim Burton ile yaptığı görüşmenin ardından.


Johnny Depp Neden 21 Jump Street’ten Ayrıldı?


Johnny Depp 21 Jump Street 1987 TV

Johnny Depp hızlı başlangıç ​​için minnettar kalsa da 21 Atlama Sokağı erken sinema ve televizyon kariyerini verdi, aynı zamanda “bir hapishanede, yaratıcı bir şekilde” şovun sonraki sezonlarında. Aynı Telgraf Röportajda Depp, duygularını şöyle anlatıyor: “biraz gösteriş yapmaya başladı, ne demek istediğimi anlıyor musun? Sadece sahte olmaya başladı. Bu aksiyon dolu kutu çorba olmaya başladı, biliyor musun? Siz sadece pazarlayın ve gönderin.Bu durgunluk hissi, Depp’i genç bir gönül yarağı tarzı karakter olarak gören diziyle birleştiğinde, oyuncunun hızla hayal kırıklığına uğramasına neden oldu. 21 Atlama Sokağı proje.


Sonuç olarak, Depp’in yaptığı bildirildi “elinden gelen her şey” kovulmak için 21 Atlama Sokağı üretme. Sonunda, Edward Makaseller Yıldız Johnny Depp’in umutsuzluğu, diziden atılma umuduyla fragmanının kasıtlı olarak imha edilmesine neden oldu, ancak bu huysuzluk bile 20th Century Fox’u sezon ortasında en çok satan varlıklarını bırakmaya ikna edemedi. Ancak sonunda, Depp’in filme sarıldıktan sonra ayrılmasına izin verildi. 21 Atlama SokağıDepp, Burton’la yukarıda bahsedilen karşılaşmasından sonra yeni otlaklar arıyor. Depp, kıdemli yönetmenin altında her zaman can attığı daha çok boyutlu, zorlu rollerde oynamaya devam edecekti. 21 Atlama Sokağı projeden erken ayrılmasından sonra sadece bir sezon daha hayatta kaldı. Depp’in adı hala iki jeneriğe girdi 21 Atlama Sokağı onlardan yokluğuna rağmen sezon 5 bölüm.


Depp’in Ayrılması 21 Jump Street’i Nasıl Etkiledi?


Johnny Depp’in çıkışı 21 Atlama Sokağı dizi için anlaşılır bir şekilde yazıldığından kıyamet. Sezon 5, hem Depp hem de Harry Truman Ioki oyuncusu Dustin Nguyen ayrıldıktan sonra reytingleri karşılamakta zorlandığı için doğrudan ağ dışı sendikasyona gitti. Primetime yuvasından bir kez düştüğünde, 21 Atlama Sokağı 5. sezon sonuncusu olmak üzere çabucak sona erdi. Ancak bu, Channing Tatum ve Jonah Hill’in başrollerini paylaştığı filmlerin tamamıyla serinin sonu değildi. 21 Atlama Sokağı ve 22 Atlama Sokağı, konsepte yeni bir soluk getirdi. Johnny Depp neden ayrıldı sorusuna herhangi bir cevap 21 Atlama Sokağı? aslında dizi için bir ölüm çanı olmasına rağmen, farklı işler üstlenme ve kendine meydan okuma arzusunu içeriyor. Ancak Tatum ve Hill için film serisi, kimyalarını gülünç bir etki için kullanarak rahat bir uyum olduğunu kanıtladı.

Sonraki: Johnny Depp’in Ormanda Kurt Kötü Adamı Açıklandı

Avatar'da Aang ve Yangchen Son Hava Bükücü ve Yangchen'in Şafağı

Avatar Sonunda Aang’e Korra’dan Daha İyi Bir Zıtlık Verdi


Yazar hakkında

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.