Chucky 2. sezon Syfy ve USA Network yayın organlarına ulaşacak 5 Ekimth – ve heyecan yaratmaya yardımcı olmak için, oyuncu Jennifer Tilly tarafından sunulan bir tanıtım videosu çevrimiçi olarak yayınlandı! Yukarıdaki gömmede kontrol edebilirsiniz. Dört dakikadan fazla bir süre boyunca Tilly, izleyiciyi James Bond’un düşmanı Ernst Stavro Blofeld’den satın aldığını söylediği bir ev olan saray malikanesinde bir tura çıkarıyor.

Hepsinin bir takibi Çocuk oyuncağı filmler (yeniden yapım hariç), Chucky nereden alır Chucky Tarikatı hariç tutulmuş. Serinin her filmini yazan (o remake hariç) ve birkaçını yöneten Don Mancini, Chucky yapımcı David Kirschner ile. Mancini ve Kirschner yürütücü yapımcılık yapıyor Chucky Harley Peyton, Alex Hedlund ve Nick Antosca ile birlikte. Mancini ilk bölümü de yönetti. Gösterinin özeti:

Bir banliyödeki bahçe satışında eski bir Chucky bebeği ortaya çıktıktan sonra, bir dizi korkunç cinayet kasabanın ikiyüzlülüklerini ve sırlarını ortaya çıkarmaya başlayınca pastoral bir Amerikan kasabası kaosa sürüklenir. Bu arada, Chucky’nin geçmişinden düşmanların ve müttefiklerin gelişi, cinayetlerin ardındaki gerçeği ve iblis bebeğin bir şekilde bu kötü şöhretli canavara dönüşen görünüşte sıradan bir çocuk olarak anlatılmamış kökenlerini ortaya çıkarmakla tehdit ediyor.

Chucky, NBCUniveral kablo ağları Syfy ve ABD’de yayınlanan ilk sezonda tüm platformlarda 11.6 milyon izleyiciye ulaştı.

Tilly, seri katil Tiffany Valentine’i oynuyor (şu anda aktris Jennifer Tilly’nin vücudunda yaşıyor) ve oyuncu kadrosuna Zackary Arthur (Jake Wheeler), Alyvia Alyn Lind (Lexy Cross), Fiona Dourif (Nica Pierce), Björgvin Arnarson katılıyor. (Devon Evans olarak), Alex Vincent (Andy Barclay olarak), Christine Elise (Kyle olarak), Barbara Alyn Woods (Belediye Başkanı Michelle Cross olarak), Lachlan Watson (Glen/Glenda olarak) ve Brad Dourif (Chucky’nin sesiyle) . Chucky 2. sezonda, 1. sezonda oynadığı ikiz kardeşlerin ikisinin de öldürülmüş olmasına rağmen, kadrosunda Devon Sawa da var. Sawa, Mancini’nin 2. sezonda “daha ​​da çılgına döndüğünü” hissettiğini söyledi. Lara Jean Chorostecki, Tony Nppo, Tilly’nin kız kardeşi Meg Tilly, onun Ciltli başrolleri Gina Gershon ve Joe Pantoliano ve en iyi arkadaşı Sutton Stracke (en iyilerinden biri olarak bilinir) Gerçek Ev Kadınları Beverly Tepeleri) orada da var.

izleyecek misin Chucky 2. Sezon? Aşağıda bir yorum bırakarak bize bildirin.

2. sezon Chucky

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.