Paranormal Activity serisinin baş yapımcısı Jason Blum, Next of Kin’in berbat olduğunu ve serinin şimdilik bitmesi gerektiğini söylüyor.

Dizinin yürütücü yapımcısı Doğa üstü aktivite filmler, franchise’ı yatağa koyma zamanının geldiğini düşündüğünü söylüyor. Doğa üstü aktivite ve yapım şirketi Blumhouse, 2000’li yılların sonlarında, orijinal filmin muazzam başarısının şirketi dikkatleri üzerine çekmesiyle aynı anda ön plana çıktı. İlk Doğa üstü aktivite San Diego’daki evlerinde bir varlık tarafından musallat olan bir çift hakkında ufacık, düşük bütçeli, şok edici bir görüntüydü ve 250.000 dolar olan toplam bütçesinin 700 katından fazlasını kazandı. Filmi dört devam filmi izledi. Paranormal Etkinlik 2: Tokyo Gecesive spin-off Paranormal Aktivite: İşaretlenenler.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Franchise, 2015’lerden sonra görünüşte uykuda kaldı Paranormal Aktivite: Ghost Dimenson, son bölüm olarak faturalandırılan 3 boyutlu bir film. Ancak, kükreyerek geri geldi Paranormal Aktivite: Yakın Akraba, 29 Ekim 2021’de yalnızca Paramount+’da gösterime girdi. Film hem eleştirmenler hem de izleyiciler tarafından kötü karşılandı ve gruplar Rotten Tomatoes’da sırasıyla %31 ve %36 olarak derecelendirdi. Ancak, başlıklı sekizinci bir film Paranormal Aktivite: Diğer Taraf vaat edilen 2022 tarihinden 2023’e ertelenmesine rağmen geliştirme aşamasındadır.

İlgili: Paranormal Activity 7, Franchise’ın Rotasını Çalıştığını Kanıtlıyor


Bu hafta Locarno’da Blumhouse Productions’ın kurucu ortağı Jason Blum ile konuştu. Çeşitlilik geleceği hakkında Doğa üstü aktivite franchise. Muhtemelen diziyi yatırma zamanının geldiğini söyledi ve itiraf etti. yakın akraba oldu “korkunçAncak asla asla demeyecek, bunu da kabul ediyor”isevdiğim bir yönetmen olsa geri gelmezdim” gibi Siyah TelefonScott Derrickson yeni bir yönetmenin başına geçmek isteyecekti. Doğa üstü aktivite proje. Aşağıdaki tam alıntısını okuyun:

Zaten yeterli oldu. Son Paranormal Activity filmi korkunçtu.

Cadılar Bayramı ile birlikte sadece üç film hakkımız vardı, bu yüzden dedik ki: Cadılar Bayramı Bitiyor! En azından Blumhouse için biter. Diğer şeylerde, onları yatağa koyma zamanının geldiği hissine kapılırsınız. Scott Derrickson gibi sevdiğim bir yönetmen “Paranormal Activity filmi için harika bir fikrim var” dese geri gelirdi. Ama yapmak istediğim bir şey değil [at the moment].


Oren Peli'nin Paranormal Activity'deki son ele geçirme sahnesi

Blum’un katı reddi yakın akraba vaat edilenin geleceğini yapar Paranormal Aktivite: Diğer Taraf daha da kasvetli görünüyor. Filmin gecikmesinden sonra, projeden pek bir şey duyulmadı, bu da bazılarının sonunda rafa kaldırılabileceğine dair spekülasyonlara yol açtı. Onun alıntısını içeren makale, filmin gerçekten hala gündemde olduğunu teyit ediyor, ancak Blum’un yorumlarından sonra bu hala daha zayıf bir ihtimal gibi görünüyor.

O film yapılsa bile, kesinlikle Doğa üstü aktivite şimdilik tekrar uykuda olacak. Ancak, bir kez tadı yıkamak için yeterli zaman geçti. yakın akraba insanların ağzından, franchise’ın tekrar geri geleceği neredeyse kesin gibi görünüyor. Korku serisi, filmlerde ailelere musallat olan şeytani varlık kadar yorulmaz olduğunu zaten kanıtladı.

Sonraki: Paranormal Etkinlik 8: Diğer Taraf Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Kaynak: Çeşitlilik

Kim ve Usman ile Liz ve Ed'i 90 Günlük Nişanlının Sonsuza Kadar Mutlu Olduğunu gösteren bölünmüş görüntü.

90 Günlük Nişanlısı: Büyük Ed ve Kim HEA Kriterlerini Karşılamadığı İçin Çarptı


Yazar hakkında

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.