Yaklaşan MCU Disney Plus serisinin setinden yeni fotoğraflar Demir kalp Yıldız Dominique Throne çekim sahnelerini hareket yakalama kostümüyle ortaya çıkarın.

Yeni görüntülerde Dominique Thorne tarafından giyilene benzer takımlar, oyuncuların CG dublörleriyle değiştirilmesi için kullanılıyor, bu da bu fotoğraflarda çekilen sahnelerin Riri Williams’ı tamamen CGI Ironheart takımında yer alacağını gösteriyor.

Fotoğraflar, çekimlerin yerinde tamamlandığı Atlanta’daki Disney Plus serisinin setinde çekildi.

İçinde Demir kalpDominique Thorne, Iron Man’den esinlenerek kendi yüksek teknolojili zırh takımını yaratan bir çocuk dahi olan Riri Williams’ı canlandırıyor.

Dominique Thorne’dan Riri Williams, MCU’daki ilk çıkışını bu yıl yapacak. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda, kendi Disney Plus serisinde görünmeye başlamadan önce. Şimdiye kadar ortaya çıkan görüntülere dayanarak, Riri, Iron Man’in ayak izlerini takip edecek ve MCU görünümleri boyunca zırhının çeşitli versiyonlarını oluşturacak gibi görünüyor.

Ödeme Demir kalp Aşağıdaki Marvel serisinin setindeki yıldız Dominique Thorne:

görüntüleri Demir kalp yakın zamanda Marvel Studios’un D23 Expo’daki sunumu sırasında gösterildi. Anthony Ramos’un dizide kötü adam Hood olarak görüneceği doğrulandı. Toplum yıldız Jim Rash da rolünü yeniden canlandırmaya hazırlanıyor. Kaptan Amerika: İç Savaş.

Ironheart ilk olarak ortaya çıkacak Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda. İşte özeti:

“Marvel Studios’ta ‘Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda’, Kraliçe Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) ve Dora Milaje (Florence Kasumba dahil), Kral T’Challa’nın ölümünün ardından uluslarını müdahale eden dünya güçlerinden korumak için savaşırlar. Wakandalılar bir sonraki bölümlerini kucaklamak için çabalarken, kahramanlar Savaş Köpeği Nakia (Lupita Nyong’o) ve Everett Ross’un (Martin Freeman) yardımıyla bir araya gelmeli ve Wakanda krallığı için yeni bir yol oluşturmalıdır.”

Joe Robert Cole ile birlikte yazdığı bir senaryodan Ryan Coogler tarafından yönetildi. Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda yıldızlar Letitia Wright, Lupita Nyong’o, Danai Gurira, Winston Duke, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Michaela Coel, Tenoch Huerta, Martin Freeman ve Angela Bassett.

Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda 11 Kasım 2022’de vizyona girecek. Filmle ilgili en son haberler için bizi takip etmeye devam edin. Demir kalpve abone olmak Daha fazla orijinal içerik için Heroic Hollywood’un YouTube kanalına.

Kaynak: Instagram

By sinema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.